تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
باشگاه استقلال مستنداتی ارائه نکرده/ شرط به قرنطینه رفتن یک تیم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس ایفمارک فوتبال ایران با اشاره به اعلام مثبت شدن تست کرونای بازیکنان استقلال گفت: باید برای وضعیت باشگاه استقلال تهران تشکیل جلسه دهیم و سپس تصمیم قطعی بگیریم.

به گزارش مرآت،زهره هراتیان در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص انتشار اخبار مربوط به نتیجه مثبت تست کرونای هشت عضو تیم فوتبال استقلال تهران در آستانه بازی فردا یکشنبه این تیم با پارس جنوبی جم گفت: فعلا هیچ مستنداتی از طرف این باشگاه برای ما ارسال نشده است که بتوانیم آن را بررسی کنیم و اظهارنظر جامعی داشته باشیم.

رئیس ایفمارک افزود: نیاز به گزارش کادر پزشکی باشگاه استقلال تهران داریم تا نحوه برخورد با این موضوع را بررسی کرده و ابلاغ کنیم.

هراتیان درباره احتمال لغو بازی استقلال و پارس جنوبی جم تاکید کرد: باز هم لازم می دانم تکرار کنم باید یک چهارم اعضای یک تیم تست مثبت کرونا داشته باشند تا تمام مجموعه به قرنطینه بروند. من نمی دانم اعضای تیم استقلال چند نفر هستند و اصلا برایم هنوز محرز نشده که چه تعداد از آنها کرونا دارند چون که گزارشی دریافت نکرده ایم.

وی تصریح کرد: پس از دریافت گزارش ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال تشکیل جلسه فوری می دهد تا با حضور اعضای کمیته مسابقات سازمان لیگ، اعضای پزشکی و کمیته نقل و انتقالات به جمع بندی برسیم.

هراتیان درباره مستند بودن تست PCR که از بازیکنان گفته می شود تاکید کرد: واقعیت این است که این تست، طبق قوانین مندرج در پروتکل های وزارت بهداشت برای ورزشکاران مناسب نیست و بازیکنان موظف هستند هر روز تست روزانه سلامت جسمانی بدهند.

وی ادامه داد: ما به پزشکان باشگاه ها اعتماد کامل داریم و می دانیم آنها کوچکترین اشتباه را در قبال سلامتی افراد نمی کنند. تیم ها تا هفدهم تیرماه فرصت دارند تا نتایج تست های کرونای خود را مستند برای ایفمارک ارسال کنند که بسیاری از باشگاه ها نیز آن را رعایت کرده اند.

رئیس ایفمارک درباره وضعیت بازیکنانی که کرونای آنها قطعی شده است یادآور شد: آنها حق بازی کردن ندارند و باید به قرنطینه خانگی بروند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه