تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس پلیس‌راه استان خبر داد:    
بارش برف در محورهای کوهستانی استان سمنان/ رانندگان احتیاط کنند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه در مناطق کوهستانی استان با بارش برف و کولاک مواجه هستیم، گفت: توصیه می‌شود رانندگان از سفرهای غیرضروری در شرایط نامساعد جوی خودداری کنند.

به گزارش مرآت، سرهنگ تقی کبیری رئیس پلیس‌راه استان سمنان، بیان اینکه از صبح امروز دوشنبه شاهد بارش برف و باران در محورهای استان سمنان هستیم، ابراز داشت: هم‌اکنون مناطق کوهستانی چاشم، خطیر کوه و فولاد محله در مهدی‌شهر و خوش ییلاق و توسکستان در شاهرود بارش برف گزارش‌شده است.

وی ضمن بیان اینکه در کالپوش نیز برف و باران وجود دارد، افزود: با توجه به این وضعیت محورهای استان سمنان لغزنده خواهند بود و احتمال سرخوردگی خودروها وجود دارد لذا انتظار می‌رود رانندگان با سرعت مطمئن تردد کنند.

رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه علیرغم بارش برف و باران در محورهای استان راه مسدود شده گزارش نشده است، ابراز داشت: هم‌اکنون محورها باز و تردد در آن‌ها جریان دارد اما به رانندگان عبوری از نواحی کوهستانی توصیه می‌شود از سفرهای غیرضروری در شرایط نامساعد آب و هوایی به‌طور جد پرهیز کنند.

کبیری بابیان اینکه رانندگان حتماً قبل از حرکت تجهیزات زمستانی، پتو، آب جوش و غذا را به همراه داشته باشند، اضافه گرد: رانندگان در صورت الزام به سفر حتماً زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند و قبل از حرکت در شرایط عادی یک‌بار بستن زنجیر چرخ را امتحان کنند تا در صورت مواجه با یخ‌زدگی و برف مشکلی برای آن‌ها وجود نداشته باشد.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه