شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 سرپرست هواشناسی استان سمنان:   
بارش‌های رگباری و وزش باد شدید سمنان را فرا می‌گیرد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان گفت: بارش‌های رگباری و وزش باد شدید سمنان را فرا می‌گیرد.

به گزارش مرآت، ایرج مصطفوی اظهار داشت: بر اساس تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی و با ورود امواج ناپایدار به استان در برخی نقاط و به‌ویژه در ارتفاعات و نواحی شمالی استان سمنان بارش‌های رگباری پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه رعد و برق، وزش باد شدید و تگرگ در برخی نقاط مستعد استان سمنان پیش‌بینی می‌شود خاطرنشان کرد: این پدیده‌های جوی تا روز سه‌شنبه برای استان ‌سمنان پیش‌بینی می‌شود. 

سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان با بیان اینکه پدیده گرد و خاک برای برخی نقاط استان سمنان نیز پیش‌بینی می‌شود تصریح کرد: هوای سمنان در روز دوشنبه صاف تا نیمه‌ابری همراه با وزش باد شدید بوده و در روز سه‌شنبه همراه با گرد و خاک است.

مصطفوی با بیان اینکه با بارش‌های رگباری احتمال آب‌گرفتگی و رواناب و سیلابی شدن مسیل‌ها در نواحی شمالی وجود دارد گفت: باید تمهیدات لازم برای جلوگیری از بروز خسارت در این مناطق اندیشیده شود.

وی خاطرشان کرد: دمای هوا در این مدت بین 2 تا سه درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد.

سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان گفت: دمای مرکز استان فردا در خنک‌ترین ساعت 25 درجه سانتی‌گراد بوده و در گرم‌ترین ساعت به 38 درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد.

تسنیم

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه