شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

  کاتب مطرح کرد:   
ایجاد بیش از 20 شهرک صنعتی در استان سمنان از دستاوردهای انقلاب است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: پیش از انقلاب در استان سمنان شهرک صنعتی وجود نداشت، ولی به برکت انقلاب اسلامی، در حال حاضر بیش از 20 شهرک صنعتی ایجاد شده است.

غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مرآت به مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد: هدف اصلی انقلاب عدالت، استقلال، دستیابی به ارزش های اسلامی و عزت ملت بزرگ ایران بود.

وی تصریح کرد: مهمترین تحولاتی که در طول 40 سال انقلاب اسلامی در استان سمنان شاهد آن هستیم، رشد چشمگیر مراکز دانشگاهی و آموزش عالی می باشد.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی به نمونه ای از این رشد مراکز علمی اشاره کرد و افزود: در شهرستان گرمسار در پیش از انقلاب، هیچ مرکز آموزش عالی نداشتیم ولی در حال حاضر قریب به 13مرکز توسعه آموزش عالی در این شهرستان وجود دارد که از ثمرات انقلاب است.

کاتب اضافه کرد: در توسعه مراکز بهداشتی و درمانی نیز دارای رشد بودیم و دانشکده های مختلف پزشکی و پیراپزشکی در اکثر نقاط مختلف استان تاسیس شده است.  

وی با بیان اینکه در صنعت ریلی و حمل و نقل جاده ای نیز پروژه های خوبی در  بعد از انقلاب در استان داشته ایم، گفت: از مهمترین پروژه های توسعه جاده ای استان سمنان، پروژه بزرگراه حرم تا حرم می باشد که بخشی از پروژه از قم تا گرمسار راه اندازی شده و تکمیل بقیه بخش های این پروژه نیز در دست اقدام است.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس، اظهار کرد: در صنعت ریلی نیز در پیش از انقلاب فقط یک خط تهران- مشهد را داشتیم که از استان سمنان نیز عبور می کرد ولی در حال حاضر با توسعه خط ریلی، این مسیر 2 خطه شده که کاهش زمان حرکت قطارها و افزایش جابجایی مسافران را به دنبال داشته است.

کاتب با اشاره به اینکه توسعه در بخش صنعت در استان سمنان بعد از انقلاب به خوبی نمایان است، افزود: در پیش از انقلاب شهرک صنعتی در استان سمنان وجود نداشت، ولی به برکت انقلاب اسلامی الآن بیش از 20 شهرک صنعتی و همچنین واحد های کوچک صنعتی در عمده نقاط و شهرهای استان سمنان فعال شدند که تحولات بزرگی در بخش صنعت را در پی داشت.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه