دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
اهدای انگشتر شهید قاسم سلیمانی به خانواده یک چریک در استان مرکزی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
طی مراسمی با حضور جمعی از مسوولان از خانواده چریک حمید چابک دلجویی و انگشتری شهید حاج قاسم سلیمانی به آنان اهدا شد.

به گزارش مرآت، صبح امروز و در مراسمی با حضور مسئول امور ایثارگران شهرداری تهران، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی و جمعی از مسوولان از خانواده جانباز حمید چابک دلجویی و انگشتر حاج قاسم سلیمانی به این خانواده اهدا شد.

در این دیدار که با هدف سرکشی از خانواده شهدا و جانبازان توسط سردار منصور احمدلو مسئول امور ایثارگران و گزینش شهرداری تهران و میرزایی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی صورت گرفت، با خانواده جانباز حمید چابک به همراه هیات همراه دیدار و یاد و خاطره این شهید و نیز رشادت های او در قرارگاه رمضان گرامی داشته شد.

در این بازدید لوح یادبود، فرش متبرک علی ابن موسی الرضا (ع) و انگشتر حاج‌قاسم سلیمانی توسط سردار احمدلو به خانواده چابک اهدا شد.

همچنین در این دیدار رییس امور ایثارگران کل کشور در تماس تلفنی با خانواده چابک، اعلام همدردی و یاد این شهید را گرامی داشت. 

 میرزایی مدیرعامل شرکت شهرک ها نیز با اهدا لوح از خانواده این جانباز تجلیل کرد.

فارس

انتهای پیام/

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.