تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

استاندار سمنان:
انحراف بودجه در شهرداری ها قابل قبول نیست/ پرونده شهرداری متخلف به تخلف اداری ارائه شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استادار سمنان با بیان اینکه انحراف بودجه در شهرداری ها قابل قبول نیست گفت: در صورتی که انحراف بودجه محرز شود، پرونده شهرداری مربوطه به تخلف اداری ارائه گردد.

به گزارش خبرنگار مرآت، علیرضا آشناگر استاندار سمنان صبح امروز در جلسه پیگیری مصوبات توسعه مهدیشهر در سالن غدیر استانداری سمنان گفت: تفریغ بودجه شهرداری های استان تهیه شود و در صورتی که انحراف بودجه محرز شود، پرونده شهرداری مربوطه به تخلف اداری ارائه گردد.

وی بیان کرد: شهرداران باید بر مبنای قانون عمل کنند و اگر به بودجه عمل نشود، اقدامات سازنده و نتیجه‌بخش نیست.

استاندار سمنان تاکید کرد: اگر شهرداری در استان از انحراف قابل ملاحضه‌ای از بودجه داشت در تخلفات اداری توضیحات را ارائه دهد.

آشناگر با اشاره به اینکه قانون در حوزه شهرداری‌ها کامل است، خاطرنشان کرد: شهرداران به قوانین موجود در شهرداری‌ها توجه و به آن‌ عمل کنند و خدمات را بر این اساس ارائه دهند.

وی، درآمدزایی شهرداری‌ها را مشروط بر تفکر بر این مسایل برشمرد و ادامه داد: شهرداران تنها بر دریافت کمک‌هایی دولتی متکی نباشند بلکه در مواردی که سبب درآمدزایی و ارزش افزوده در آینده می شود، متمرکز شوند.

استاندار سمنان با بیان اینکه تعریض خیابان‌ها مبنای کارشناسی داشته باشد، تصریح کرد: خیابان‌ها، با حفظ کاربری و عرض، ساماندهی شود.

آشناگر به ظرفیت مهدیشهر اشاره و اضافه کرد: اتخاذ تدابیر برای بهره‌مندی از فضاهای زیبای این شهرستان در درجه اول برای شهروندان و سپس برای هم استانی‌ها ضروری است.

وی افزود: مسوولان از موثران مهدیشهر برای توسعه این شهرستان استفاده کنند.

استاندار سمنان ادامه داد: درآمد شهرداری از مردم است و از این طریق شهر اداره می شود، مردم هنگام مراجعه به  شهرداری باید رضایت داشته باشند.

آشناگر با بیان اینکه امور فرهنگی سرمایه‌گذاری برای آینده است، گفت: شهرداری‌های استان ۱۰ درصد بودجه را به انجام امور فرهنگی و فرهنگ‌سازی در سطح شهر اختصاص دهند.

وی تاکید کرد: شهرداری‌های استان برای ایجاد نشاط و تفریح و ورزش کودکان باید زمین‌های بازی محلات را با هدف افزایش نشاط اجتماعی سامان‌دهی و تجهیز کنند.

ایرنا

انتهای پیام/ن

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه