تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
انتقاد از تاخیر در پرداخت مطالبات گندمکاران
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس بنیاد ملی گندمکاران ایران با انتقاد از تاخیر در پرداخت مطالبات گندمکاران گفت: در صورت ادامه این روند احتمال تکرار وقایع سال گذشته و خروج گندم از چرخه خرید تضمینی وجود دارد.

به گزارش مرات،وضعیت تولید گندم در سال زراعی جاری را بسیار مطلوب توصیف کرد و گفت: امسال نیز کشور در تولید گندم خودکفا خواهد بود.

وی با بیان اینکه تاکنون حدود ۲.۳ میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری شده است، از تأخیر در پرداخت مطالبات کشاورزان گندمکار انتقاد کرد.

هاشمی اضافه کرد: قبلاً مطالبات کشاورزان حداقل ۷۲ ساعت و حداکثر یک هفته بعد از تحویل گندم، واریز می‌شد اما اکنون این زمان حداقل به ۲ هفته افزایش یافته که نگران کننده است.

وی تصریح کرد: در صورت ادامه این روند، وقایع سال گذشته تکرار خواهد شد و احتمال خروج گندم از چرخه خرید تضمینی وجود دارد.

هاشمی مباحث مطرح شده مبنی بر اینکه در حال حاضر نیز بخشی از گندم به دلیل گرانی نهاده‌های دامی، وارد چرخه خوراک دام می‌شود را رد کرد و گفت: این مباحث شایعه است و با توجه به اینکه قیمت مناسبی برای گندم تعیین شده اگر نحوه خرید و پرداخت مطالبات نیز به درستی انجام شود، نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه