دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
امید و شادی را با طراحی لباس به جامعه هدیه کنید
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از طراحان و تولیدکنندگان کشور خواست با حضور پرشور در جشنواره مد و لباس فجر و ارائه طرح‌های بدیع و هنرمندانه، امید و شادی را به جامعه ایران هدیه کنند.

به گزارش مرآت، سیده مرضیه شفاپور، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور طی یادداشتی با اشاره به شرایطی که پاندمی کرونا بر جامعه ایران تحمیل کرده است، از طراحان و فعالان عرصه مد و لباس کشور خواست با تکیه بر نبوغ و خلاقیت خود و با الهام از فرهنگ غنی ایرانی اسلامی به طراحی و تولید محصولاتی دست بزنند که امید و شادی را برای جامعه به ارمغان بیاورد.

در این یادداشت امده است:

طراحان و دست‌اندکاران عرصه مد و لباس ایران عزیز، در آستانه برگزاری جشنواره مد و لباس فجر و در حالی که به زودی به استقبال بهار و عید نوروز خواهیم رفت، جامعه ایران به امید و شادی که شما با خلاقیت و ایده پردازی خود می‌توانید به مردم هدیه کنید، نیازمند است.

مردم ایران در حال پشت سرگذاشتن یک سال سخت به دلیل شیوع کرونا و مشکلات متعاقب آن هستند؛ صنعت پوشاک و دست‌اندرکاران این هنر صنعت نیز به شدت از شرایط موجود آسیب دیده‌اند؛ در چنین شرایطی نقش شما به عنوان افرادی که می‌توانید با خلاقیت و ارائه طرح‌های بدیع و نو شوری در جامعه بیافرینید بسیار زیاد و سنگین است.

با شیوع کرونا ایده‌های بسیار خلاقانه‌ای در جهان مد و لباس ارائه شد؛ حتی انتخاب کنندگان رنگ سال هم تلاش کردند رنگی شادی آفرین و فرح بخش را به عنوان رنگ سال انتخاب کنند. در ایران نیز تعداد قابل توجهی از شما طراحان عزیز با شرکت در جشنواره لباس کودک و نوجوان سهم ارزشمندی در ارائه طرح‌های نو و برخواسته از اصالت ایرانی ارائه کردید و امیدوارم تعداد بسیار بیشتری از شما با ارائه طرح‎‌های قابل توجه و ارزنده به جشنواره مد و لباس فجر زمینه تولید پوشاکی شایسته، فاخر و ارزشمند برای روزهای پر از شادی مردم ایران در ایام عید فراهم کنید.

کرونا شرایط سختی را به همه ما تحمیل کرده است؛ با جز به جز آسیب‌های وارده به کسب‌وکار شما آشنا هستم اما می‌توانم با اطمینان این نوید را بدهم که در کنار هم در حال مرتفع کردن مشکلات هستیم.

با وجود تمام مشکلاتی که هنر صنعت مد و لباس در سال جاری تجربه کرد، حدود یک سال است که برندهای خارجی کم‌ترین حضور دهه‌های اخیر خود را در بازار ایران تجربه می‌کنند و این یک فرصت تاریخی است که شما اوج توانمندی‌های خود را در جشنواره فجر به نمایش بگذارید و در ادامه محصولاتی به بازار مصرف ایران عرضه کنید که حتی با لغو تحریم‌ها و حضور قوی برندهای خارجی پوشاک به عنوان رقیب شما، باز هم مردم ایران با افتخار بخواهند ایرانی بپوشند. جامعه به شوری که شما می‌توانید خلق کنید، نیاز دارد.

منبع: باشگاه خبرنگارن جوان

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.