تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
امیدوارم شرایط برپایی اردوی فرنگی‌کاران مهیا شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان گفت: با توجه به آغاز فعالیت های برخی از رشته های ورزشی، امیدوارم به زودی شرایط برای آغاز اردوهای کشتی هم مهیا شود.

به گزارش مرات،حسام‌الدین جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت تمرینات انفرادی فرنگی کاران اظهار داشت: فعلاً که مثل ماههای گذشته همچنان در حال تدوین و برنامه ریزی و نظارت بر تمرینات بچه ها هستیم که بصورت انفرادی برگزار می شود. البته این روند از تعطیلی کامل تمرینات و اردوها بهتر است اما به هیچ عنوان نمی توان جایگزین خوب و مفیدی برای حضور فرنگی‌کاران در اردوی تیم ملی باشد.

وی با اشاره به آغاز فعالیت برخی رشته های ورزشی تصریح کرد: طی روزهای اخیر شاهد این بودیم متولیان ورزشی و بهداشتی کشورمان با انتشار اطلاعیه، مجوز آغاز به فعالیت برخی رشته ها را صادر کردند که این موضوع جای خوشحالی و امیدواری دارد. البته رشته کشتی و چند رشته دیگر ورزشی به دلیل پربرخورد بودن فعلاً از این مجوز مستثنی هستند و باید همچنان منتظر بهبود شرایط و فروکش کردن بیشتر ویروس کرونا باشیم.

سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان افزود: فعلاً برنامه خاصی برای از سرگیری و شروع مجدد اردوهای تیم ملی به ما ابلاغ و اعلام نشده اما کادر فنی و فرنگی کاران از هر نظر آماده و منتظرند تا به محض صدور مجوز، وارد گود شوند و روند همیشگی خود را آغاز کنند.

جعفری در پایان ادامه داد: با توجه به اینکه اتحادیه جهانی کشتی تا اوایل تیرماه تمامی برنامه ها و رویدادهای رسمی را به تعویق انداخته، ما برای این زمان برنامه ریزی ویژه ای انجام دادیم تا به محض عادی شدن وضعیت، وارد عمل شویم. در همین راستا محمد بنا هم چندی پیش درخواست برگزاری اردو در تیرماه را ارائه داده بود که فعلاً باید منتظر باشیم و ببینیم، شرایط شیوع کرونا تا آن زمان چگونه خواهد شد.

 

 

 

منبع:مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه