تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان:
امکانات و تجهیزات استان سمنان با طول جاده ها متناسب نیست
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان امکانات و تجهیزات استان با طول جاده ها را نامتناسب توصیف کرد و گفت: این عدم تناسب تلاش و مجاهدت بیشتر دستگاه های مرتبط در جهت جبران این کمبود را می طلبد.

به گزارش خبرنگار مرآت، حبیب الله خجسته پور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در رزمایش زمستانی پلیس راه، دستگاه های امدادی و خدمات رسان استان سمنان با بیان اینکه این طرح 3 هدف را دنبال می کند اظهار کرد: تامین امنیت مسافران، اخداد و نجات در مواجهه با حوادث و خدمت رسانی توسط دستاگاه های خدمت رسان از اهداف اجرای این طرح است.

خجسته پور موقعیت استان سمنان را موقعیتی ویژه عنوان کرد و گفت: پهنه و گستره این استان در سطح کشور کم نظیر است و سعی و تلاش ناجا و دستگاه های خدماتن رسان نیز باید متناسب با آن باشد.

وی امکانات و تجهیزات استان با طول جاده ها را نامتناسب توصیف کرد و گفت: این عدم تناسب تلاش و مجاهدت بیشتر دستگاه های مرتبط در جهت جبران این کمبود را می طلبد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان همگرایی و ارتباط بیشتر ناجا و دستگاه های امدادی را عامل کاهش حوادث و تلفات جاده ای خواند و افزود: خوشحالیم که این هماهنگی در استان سمنان وجود دارد که نمونه بارز آن را در روزهای پایانی زمستان 97 و بارندگی های شدید آن ایام ششاهد بودیم.

خجسته پور در ادامه اضافه کرد: در آن روزها همه به کمک آمدند و حتی نهادهایی مثل سپاه و ارتش که در شرایط عادی در طرح زمستانی ماموریتی ندارند پای کار آمدند که به لطف خداوند تلفات جانی در سطح جاده های استان در آن مرحله صفر بود.

وی رانندگان و مسافران را به رعایت موارد ایمنی در جاده ها توصیه کرد و گفت: با توجه به نقاط حادثه خیز استان ضرووری است رانندگان در این مدت تجهیزات لازم را به همراه داشته باشند و با رعایت قانون به سلامت به مقصد برسند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با تاکید بر اینکه پلیس سخت گیری های لازم را جهت حفظ جان مسافران داشته باشد گفت: رانندگان قبل از برخوردهای قهری، قانون و موارد ایمنی را جدی بگیرند تا در جان خود و مسافران حفظ شده و در پایان این طرح کاهش تلفات و حوادث جاده ای را شاهد باشیم.

انتهای پیام/ن

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه