تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان سمنان خبر داد؛   
امدادرسانی به ۳۲ مسافر گرفتار در برف و کولاک/ توسکستان سپیدپوش شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت: عملیات امدادرسانی به ۳۲ نفر از مسافران گرفتار در برف و کولاک و نجات خودروهای گرفتار در این استان انجام شد.

به گزارش مرآت، علی‌آقا یحیایی، معاون امداد و نجات جمعیت  هلال‌احمر استان سمنان، گفت: عملیات امدادرسانی به خودروهای گرفتار در برف و کولاک از چندین ساعت گذشته در برخی مناطق استان سمنان انجام شد.

وی با اشاره  به نجات خودروهای گرفتار در برف با تلاش‌های صورت‌گرفته در محور شاهرود به گرگان محدوده توسکستان اظهار کرد: دو تیم عملیاتی امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر شهرستان شاهرود به ۱۰ خودرو در این زمینه امدادرسانی کردند.

معاون امداد و نجات جمعیت  هلال‌احمر استان سمنان گفت: در این عملیات، ۳۲ نفر از مسافران گرفتار در برف در این محور امدادرسانی شدند.

یحیایی نیروهای عملیاتی جمعیت  هلال‌احمر استان سمنان را در این امدادرسانی‌ها،  هفت نفر اعلام کرد. محور شاهرود- آزادشهر از راه‌های برفگیر استان محسوب می‌شود.

 با همکاری نیروهای خدماتی و امدادی استان سمنان در راستای کنترل محورها و خدمات‌رسانی هر چه بهتر به هم‌وطنان مسافر اقدام می‌شود.

کنترل عبور و مرور در محورهای مواصلاتی استان سمنان با استفاده از سیستم‌های هوشمند ITS از اولویت‌های اصلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان انجام می‌شود.

در حال حاضر، ۵۶ دستگاه ترددشمار، ۵۹ سامانه ثبت تخلف و ۲۲ دستگاه دوربین نظارتی در محورهای مواصلاتی استان فعال هستند.

سالانه دست‌کم ۱۵ میلیون مسافر و گردشگر از محورهای ارتباطی استان سمنان تردد می‌کنند. حدود ۶۰۰ کیلومتر از محور تهران-مشهد در استان سمنان واقع شده است.

فارس

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه