شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

در راستای طرح شهید سلیمانی انجام شد؛

افتتاح مرکز واکسیناسیون بسیج در گرمسار

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مرکز تجمیعی واکسیناسیون بسیج استان سمنان صبح امروز با حضور جانشین فرماندهی سپاه استان، رئیس دانشگاه علوم پرشکی سمنان و مسئولین استانی و شهرستانی در گرمسار آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار مرآت، اولین مرکز تجمیعی واکسیناسیون بسیج استان سمنان صبح امروز با حضور جانشین فرماندهی سپاه استان، رئیس دانشگاه علوم پرشکی سمنان، فرمانده ناحیه بسیج گرمسار و سایر مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد و از امروز این مرکز به صورت دو شیفت صبح و عصر در ۳ گیت فعالیت خواهد کرد.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

بسیج همراه همیشگی کادر درمان در تمام عرصه ها

دکتر نوید دانایی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان در حاشیه افتتاح این مرکز در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی گفت: طرح شهید سلیمانی با کمک بسیجیان در 3 قالب حمایتی، نظارتی و مراقبتی در جهت نظارت بر اماکن، و مراقبت از بیماران و رصد و شناسایی افراد مبتلا به کرونا به کمک کادر درمان شتافت و نتایج بسیار خوبی را از این طرح داشتیم.

دانایی با بیان اینکه اولویت وزارت بهداشت سرعت بخشیدن در واکسیناسیون است خاطر نشان کرد: بر اساس اولویت وزارت بهداشت و درمان و دستور مقام معظم رهبری اولویت در تسریع واکسیناسیون قرار گرفت و همانند گذشته سپاه و بسیج برای کمک به کادر درمان و مردم به میدان آمد و برای سرعت بخشیدن در امر واکسیناسیون امروز اولین مرکز تجمیعی واکسیناسیون در گرمسار افتتاح شد و امیدواریم در آینده شاهد افتتاح مراکز دیگر در سایر شهرستان های استان باشیم.

وی افزود: طرح شهید سلیمانی در پیک های مهم شیوع کرونا در کنار کادر درمان بود و کمک های زیادی به ما کرد و امیدواریم با پای کار آمدن این طرح با برکت شاهد قطع زنجیره کرونا در استان و کشور باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اشاره به اهمیت رعایت دستورالعمل های بهداشتی پس از تزریق واکسن تاکید کرد: واکسن صرفا در کاهش قدرت ابتلا و مرگ و میر کمک می کند و تزریق واکسن دلیل بر رعایت نکردن و عدم ابتلا نخواهد بود پس هم استانی ها باید حتی پس از تزریق واکسن نیز با استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی به قطع زنجیره شیوع کرونا کمک کنند.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

در تمام شهرستان های استان مراکز واکسیناسیون بسیج افتتاح خواهد شد

سرهنگ منصور شوقانی، جانشین فرماندهی سپاه استان سمنان نیز در حاشیه افتتاح این مرکز در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به همراهی سپاه و بسیج در همه عرصه های خدمت در کشور گفت: طرح شهید سلیمانی مانند تمام عرصه های خدمت رسانی بسیج در کنار کادر درمان و مردم قرار گرفت و با اجرای طرح های حمایتی، نظارتی و مراقبتی به صورت جامع در عرصه بهداشت و درمان ورود پیدا کرد.

شوقانی افزود: بسیج خود را موظف می داند در تمام عرصه هایی که کشور نیازمند کمک باشد ورود پیدا کند و این بار هم با نام پرافتخار شهید سلیمانی در میدان حضور دارد و امروز با افتتاح این مرکز واکسیناسیون در کنار مردم خواهد بود.

جانشین فرماندهی سپاه استان سمنان با اشاره به افتتاح اولین مرکز واکسیناسیون بسیج در استان عنوان کرد: با توجه به اهمیت تسریع تزریق واکسن در کشور با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی این مرکز واکسیناسیون در گرمسار افتتاح شد و در آینده نیز شاهد افتتاح مراکز واکسیناسیون در سایر شهرستان های استان خواهیم بود.

واکسیناسیون در 2 شیفت صبح و عصر 

سرهنگ گلینی، فرمانده ناحیه بسیج گرمسار در پایان از آغاز واکسیناسیون از امروز خبر داد و بیان کرد: واکسیناسیون در این مرکز از امروز آغاز می شود و در 2 شیفت صبح از ساعت 8 الی 12 و شیفت بعدازظهر از ساعت 14 الی 18 خدمت رسانی انجام خواهد شد و مردم میتوانند به این مرکز مراجعه کنند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.