تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

فرمانده انتظامی شهرستان سمنان مطرح کرد    
اعمال قانون 490 خودرو و موتورسیکلت متخلف در سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده انتظامی شهرستان سمنان به رانندگان هنجارشکن شبگرد هشدار جدی داد و از اعمال قانون و توقیف 247 دستگاه خودرو و 243 دستگاه موتورسیکلت متخلف خبر داد.

به گزارش مرآت، سرهنگ غلامحسن پاکدامن پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: جلب و ارتقای رضایتمندی شهروندان از مقوله‌های مهم و مؤثر در حفظ و گسترش سرمایه اجتماعی پلیس به‌حساب می‌آید که با جدیت در شهرستان سمنان دنبال می‌شود.

وی بیان کرد: طرح ارتقای امنیت اجتماعی در همین راستا برنامه‌ریزی شده است و در قالب‌های متنوع و مختلفی توسط پلیس به مرحله اجرا درمی‌آید.

فرمانده انتظامی شهرستان سمنان افزود: یکی از این موارد برخورد با رانندگان شبگردی است که قوانین راهنمایی و رانندگی را در معابر شهری نقض کرده و با کورس گذاشتن و ایجاد آلودگی صوتی موجب سلب آسایش عمومی می‌شوند.

پاکدامن از اعمال قانون و توقیف 247 دستگاه خودرو و 243 دستگاه موتورسیکلت متخلف در همین راستا خبر داد و خاطرنشان کرد: اجرای این طرح تا پایان تابستان امسال باقوت ادامه دارد.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه