تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
اعلام تغییرات نسخه آینده پیام رسان واتس‌اپ
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رسانه WaBetaInfo به تازگی جزییات تغییراتی که در بروزرسانی آینده پیام رسان واتس‌اپ وجود خواهد داشت را اعلام کرد.

به گزارش مرآت، به تازگی نسخه جدید بتا نرم افزار واتس‌اپ منتشر شده است و شرکت فیسبوک در این نسخه جدید نشان داد که نرم افزار واتس‌اپ در نسخه جدید خود تغییرات زیادی را خواهد داشت. به تازگی گزارشی از سوی WaBetaInfo منتشر شده است که نشان می‌دهد این نرم افزار در نسخه بعدی خود در سیستم عامل iOS به طور کامل تغییر خواهد کرد و این نرم افزار با ظاهری جدید در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. ظاهرا قرار است در نسخه آینده این پیام رسان صفحه‌ Splash به طور کامل باز طراحی شود. به صفحه Splash که همان صفحه نشان دهنده اطلاعات و نسخه نرم افزار است، قرار شده نام شرکت مادر این نرم افزار یعنی فیسبوک اضافه شود. هرچند این اقدام شرکت اصلا تعجب بر انگیز نبوده و فیسبوک دائما قصد دارد نام خود را در نرم افزارهایی که مالکیت آن را خریداری کرده، اعلام کند.

از دیگر تغییراتی که در نسخه جدید واتس‌اپ وجود خواهد داشت باز طراحی آیکون مربوط به خوانده شدن پیام یا همان Read Receipt خواهد بود. همچنین ظاهرا واتس‌اپ در حال کار روی قابلیتی است که کاربران بتوانند به وسیله آن یک حساب کاربری را روی چند دستگاه داشته باشند. افزون بر این واتس‌اپ لوگوی جدید را طراحی کرده است که صرفا هنگام بلاک شدن توسط کاربر دیگری نمایش داده خواهد شد؛ بر اساس این لوگو جدید کاربران هنگامی که بلاک شوند نام و تصویر پروفایل کاربری که او را بلاک کرده است را به صورت تار مشاهده خواهد کرد.

تغییرات نسخه آینده پیام رسان واتس اپ

قابلیت دیگری که در آینده به واتس‌اپ اضافه خواهد شد Grouped Blocked Contact است که بر اساس این قابلیت نرم افزار واتس‌اپ به طور خودکار کاربران بلاک شده را در دو گروه تجاری و خصوصی دسته بندی خواهد کرد و کاربر برای تشخیص آن‌ها نیازمند صرف وقت نخواهد بود.

در حال حاضر این تغییرات برای نسخه iOS واتس‌اپ قرار است عرضه شود و تاریخ عرضه نسخه پایدار که شامل این تغییرات باشد نیز هنوز اعلام نشده است که باید منتظر اعلام شرکت فیسبوک درباره تاریخ عرضه و همچنین زمان ورود این تغییرات به نسخه اندرویدی واتس‌اپ باشیم.

خبرنگاران جوان

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه