شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان:   
اسکان مسافران در مدارس نیاز به بازنگری دارد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: اسکان مسافران در مدارس نیاز به بازنگری دارد و آموزش و پرورش باید به رسالت اصلی خود بپردازد.

به گزارش مرآت، محمد دستورانی در دیدار با مدیر کل میراث فرهنگی استان سمنان با بیان اینکه اسکان مسافران باید در اختیار تاسیسات زیر نظر میراث فرهنگی باشد، گفت: باید به جای اسکان مسافران در ایام پیک سفر در مدارس، از ظرفیت اقامتگاه های بوم گردی و هتلها که در این زمینه سرمایه گذاری کرده اند، استفاده شود.

دستورانی با تاکید بر اینکه این حق معلمان است که در ایام سفر در اقامتگاه هایی به غیر از مدارس اسکان داشته باشند، خواستار افزایش همکاری بین بخشی بین این دو اداره کل به خصوص در زمینه مهارت آموزی شد.

وی از تلاش اداره کل آموزش و پرورش استان برای اخذ مجوز رشته های گردشگری و هتلداری در مقطع آموزش متوسطه در شهرهای نمونه گردشگری شهمیرزاد و بسطام خبر داد و افزود: توجه به گردشگری دانش آموزی و طرح همیار گردشگر زمینه ساز توسعه پایدار گردشگری است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان همچنین خواستار اجرای تورهای گردشگری دانش آموزی و آموزش مهارت صنایع دستی به دانش آموزان و احیای انجمن گردشگری در مدارس شد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان نیز در این دیدار از تلاش های اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان در زمینه  اسکان اضطراری مسافران در ایام نوروز قدردانی کرد.

مهدی جمال افزود: سفر در کشور نیاز به توازن توزیع در ایام مختلف دارد و اجرای طرح تعطیلات زمستانه می تواند در توازن بخشی سفر در تمام ایام سال موثر باشد.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه