تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 امام جمعه دامغان:
استفاده از فضای باز مساجد دامغان در محرم ضرورت دارد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
امام جمعه دامغان خواستار فرهنگ سازی و توجه به ضرورت‌های استفاده از فضاهای باز موجود در حسینیه‌ها و مساجد برای اعیاد ذی الحجه و عزاداری محرم شد.

به گزارش مرآت ،حجت الاسلام سید محمد حسینیان عصر سه شنبه در دومین نشست شورای فرهنگ عمومی دامغان در سال جاری به میزبانی سالن جلسات ابن سینا دانشگاه آزاد اسلامی این شهر با بیان اینکه فرهنگ حسینی در جامعه جریان یابد، افزود: با توجه به وجود شرایط بیماری کرونا مردم نذورات خود را در ایام عید غدیر و ماه‌های محرم و صفر می‌توانند به جای پخت غذا، بسته‌های معیشتی تهیه و در اختیار خانواده‌های نیازمند در شهرستان قرار دهند.

وی تصریح کرد: در جامعه و در سطح ادارات و دستگاه‌های اجرایی موضوع ولایت پررنگ شود و اعیاد ماه ذی الحجه (عید غدیر و قربان) را زنده نگه داریم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دامغان با اشاره به اینکه باید کوشید فرهنگ ولایت امیر المومنان علی (ع) در بستر جامعه جریان یابد، اظهار داشت: با فرهنگ سازی موضوع ولایت و جریان سازی آن در جامعه می‌توانیم از وقوع ناهنجاری‌ها جلوگیری کنیم.

حسینیان گفت: محبت به ابا عبدالله الحسین (ع) گناهان را می‌ریزد و نابود می‌کند و باید تلاش کنیم با یاد اهل بیت (ع) عزاداری سرور و سالار شهیدان حسین بن علی (ع) را زنده نگه داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، در این جلسه هریک از اعضا به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در زمینه چگونگی برگزاری مراسمات اعیاد ماه ذی الحجه و عزاداری ماه‌های محرم و صفر و فراهم نمودن شرایط برای کمک به نیازمندان جامعه با تهیه بسته‌های معیشتی و سوق دادن خیرین و آحاد مردم مطالبی بیان کردند.

 

 

 

 

مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه