شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

در جریان سفر به شاهرود؛    

استاندار سمنان رفتار همراهش را با بانوی روستایی جبران کرد/ سلام مادر؛ عذرخواهم!

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان، رفتار یکی از همراهانش را در سفر به روستای دستجرد که مانع گفت‌ وگوی مستقیم یک بانوی مسن روستایی با او شده بود، جبران کرد.

به گزارش مرات، به دنبال سفر استاندار سمنان به شرق استان سمنان و حضور در روستاهای مختلف این منطقه، یکی از همراهان سیدمحمدرضا هاشمی در روستای دستجرد مانع گفت‌وگوی مستقیم یک بانوی مسن روستایی با او شده بود.

در پی بازتاب این مسأله در یکی از رسانه‌های محلی شاهرود با موضوع ممانعت یکی از همراهان استاندار سمنان از گفت‌ وگوی مستقیم یکی از روستائیان با نماینده عالی دولت کار و کرامت در استان و اطلاع آقای استاندار از این امر، هاشمی به‌ سرعت موضوع را جبران کرد.

استاندار سمنان به‌منظور حفظ حرمت مردم به‌ویژه روستاییان، با برقراری تماس تلفنی با «صدیقه اشراقی»، از اهالی روستای دستجرد، ضمن عذرخواهی و دلجویی از این مادر پرتلاش و دلسوز دستجردی، نسبت به پیگیری مشکلات مدنظر او قول مساعدت داد.

استاندار سمنان گفت: هیچ شأنی جز نوکری و خدمتگزاری مردم برای خود قائل نیستم و رفع دغدغه‌مندی این بانوی گرامی در خصوص مشکل تردد جاده دستجرد – عباس‌آباد حتماً پیگیری می‌شود.

انتهای پیام/

فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.