خدمات الکترونیکی مالیاتی

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مرآت در آینه آمار و ارقام؛
از پربازدیدترین اخبار مرآت در سال 97 تا کلیدواژه‌هایی که شما را به ما رساندند!/ مخاطبان مرآت از چه گوشی‌هایی استفاده می‌کنند؟
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
در این مطلب برخی از آمارهای مربوط به مطالب منتشرشده در سال جاری را گرد‌آورده‌ایم؛ فکر کردیم شاید برای شما هم جالب باشد که از این آمارها اطلاع داشته باشید.

یکسال گذشت؛ به همین راحتی! در این یکسال تلاشمان بر این بود که حرف‌های شما را به گوش مسئولان برسانیم. هرجا هم که احساس کردیم، منافع عمومی در خطر است، جانب شما را گرفتیم. طبیعی است که رویکرد انتقادی مرآت به مذاق برخی از مسئولان خوش نیاید اما اصل ماجرا این است که مسئول باید کار خودش را بکند و رسانه هم کار خودش را! رسانه باید با دیده نقد به مسائل نگاه کند تا مسئولان احساس نکنند که می‌توانند اقداماتشان را در اتاق‌های تاریکِ دربسته پنهان کنند؛ رسانه‌ها می‌بینند و مردم هم نظارت می‌کنند. اگر مسئولان فارغ از شعارها، با جریان نقد رسانه‌ای همراه شوند در نهایت، هم مردم منتفع می‌شوند و هم مسئولان. بگذریم...

ما در این مطلب برخی از آمارهای مربوط به مطالب منتشرشده در سال جاری را گرد‌آورده‌ایم؛ فکر کردیم شاید برای شما هم جالب باشد که از این آمارها اطلاع داشته باشید. بی‌مقدمه شما را به مطالعه این مطلب دعوت می‌کنیم:

10 خبر پربازدید مرآت در سال 97

1.علیرضا آشناگر استاندار سمنان شد

2.حکم مدیرکل سابق مسکن و شهرسازی سمنان صادر شد+جزئیات

3.از تفاهم‌نامه‌های صوری تا مسئولانی که سیاهی‌لشکر شدند

4.بسیج سازندگی عامل مهمی در کارآفرینی است

5.ماجرای انحلال دانشگاه فرزانگان سمنان چیست؟

6.انتصاب مجدد داماد معزول به لطف خویشاوندسالاری نماینده سمنان

7.حسن حسن‌زاده، فرمانده سپاه استان سمنان شد+سوابق

8.از آمادگی بی‌نیاز برای واگذاری منصب خود تا خاموش کردن چراغ‌های سالن توسط چاوشی+تصاویر

9.واکنش استاندار سمنان به سوال مرآت در خصوص استفاده وی از خودروی خارجی

10.فرودگاه افتتاح‌شده در شب انتخابات چه زمانی به روی مردم باز خواهد شد؟

مخاطبان مرآت از چه مرورگرهایی استفاده می‌کنند؟

پایش داده‌های Google analytic نشان می‌دهد که 58 درصد از مخاطبان مرآت در سال 97 از گوگل‌کروم استفاده کرده‌اند. 14 درصد از مخاطبان نیز از مرورگر پیش‌فرض سامسونگ، 11.77 درصد از فایرفاکس، 5.34 درصد از سافاری، 3.21 درصد از مرورگر پیش‌فرض اندروید و 2.76 از اینترنت اکسپلورر استفاده کرده‌اند.

سهم سیستم‌عامل‌ها در بازدید از سایت مرآت

شاید برایتان جالب باشد که بدانید 61.23 مخاطبان مرآت از سیستم‌عامل اندروید برای بازدید از سایت استفاده کرده‌اند و 5.75 درصد از ios. 31.04 درصد از مخاطبان نیز ترجیح داده‌اند که از سیستم‌عامل ویندوز برای بازدید از مرآت بهره بگیرند.

با چه گوشی‌هایی به ما سر زدید؟

تحلیل داده‌های Google analytic سهم استفاده از گوشی‌های تلفن همراه در بازدید از مرآت را نشان می‌دهد. بر این اساس 8.2 درصد از مخاطبان مرآت با apple iPhone، 2.87 درصد با سامسونگ جی7 (2016)، 2.54 درصد با سامسونگ جی7 پرایم، 2.21 درصد با سامسونگ جی5، 2.17 درصد از سامسونگ جی7 (2015)، 2.08 درصد با گلکسی گرند پرایم، 1.99 درصد گلکسی آ5 (2017)، 1.94 درصد با جی5 پرایم، 1.84 درصد با جی5 (2016) و 4.55 درصد هم با گوشی‌های متفرقه به مرآت سر زده‌اند.

موبایل، تبلت، رایانه و دیگر هیچ!

63.88 درصد از شما مخاطبان مرآت، برای بازدید از سایت ما از موبایل استفاده کرده‌اید، 32.85 درصد از کامپیوتر و 3.27 درصد هم از تبلت استفاده کرده‌اید.

مخاطبان مرآت از کدام اپراتورها خدمات می‌گیرند؟

بیشتر مخاطبان مرآت اینترنتشان را از طریق شرکت ایرانسل تأمین می‌کنند. بر اساس داده‌های آماری ما، 23 درصد از مخاطبان مرآت از طریق ایرانسل، 5.68 درصد از طریق همراه اول، 4.07 درصد از طریق شاتل، 2.24 درصد از ADSL مخابرات و 2.10 درصد از اینترنت رایتل استفاده می‌کنند.

سرعت باز شدن سایت در مرورگرهای مختلف!

از لحظه‌ای که روی لینک‌های مرآت کلیک می‌کنید تا زمان باز شدن سایت، حداقل 3.4 و حداکثر 12.21 ثانیه طول می‌کشد تا سایت باز شود. این سرعت در مرورگرهای مختلف، متفاوت است. سرعت باز شدن سایت مرآت با مرورگر ucWeb 3.4 ثانیه، اپرا 8.86 ثانیه، فایرفاکس 10.73، ucbrowser 10.93، مرورگر پیش‌فرض سامسونگ 11.56 ثانیه، گوگل‌کروم 11.79 ثانیه، اینترنت‌اکسپلورر 12.12 ثانیه و سافاری 12.21 ثانیه است.

چگونه وارد سایت مرآت شده‌اید؟

58 درصد از شما مخاطبان مرآت با استفاده از موتورهای جستجو وارد سایت شده‌اید. 25 درصد هم از طریق لینک‌های مستقیمی که آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردیم به ما سر زده‌اید و 16.5 درصد هم از طریق سایت‌هایی که به مرآت ارجاع داده بودند، از سایت ما بازدید کرده‌اید.

از طریق کدام شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کرده‌اید؟

باید این توضیح را بدهیم که تلگرام یک شبکه اجتماعی نیست؛ بلکه پیام‌رسان محسوب می‌شود؛ بنابراین در آماری که در پی می‌آید سهم تلگرام لحاظ نشده است اما می‌دانیم که بیش‌ترین بازدید از مرآت(از طریق شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها) از طریق لینک‌های انتشاریافته در تلگرام بوده است با این وجود باید بدانید که 50 درصد از بازدیدهای صورت‌گرفته از طریق شبکه‌های اجتماعی، مربوط به توئیتر، 30.71 درصد مربوط به اینستاگرام و 16.1 درصد مربوط به فیس‌بوک است.

کدام سایت‌ها بیشترین ارجاع را به مرآت دادند؟

هرچند شمار زیادی از خبرهای تولیدی مرآت در دیگر رسانه‌ها نیز مورد استفاده قرار گرفت اما سایت‌هایی که بیش از سایرین ما را لینک کردند و به ما ارجاع دادند به ترتیب عبارت بودند از: تی‌نیوز، پیوندها، خبرفارسی، دانا، پارسی‌جوی، مخبرنیوز، ای‌بی‌نیوز و شهرخبر.

کلیدواژه‌هایی که شما را به مرآت رساندند

یکی از بیش‌ترین واژه‌هایی که آن را سرچ کرده‌اید و به مرآت رسیده‌اید کماست! کما یک گیاه دارویی است که از قضا مورد اقبال شما واقع شده است! کلیدواژه‌های بعدی که آن را سرچ کرده‌اید و به مرآت رسیده‌اید عبارتند از: مرآت سمنان، مرآت‌نیوز، سمنان‌نیوز، خبرگزاری مرآت، مرآت، ضرب‌المثل‌ شاهرودی، علیرضا آشناگر، خبرگزاری مرآت سمنان، سرمایه لازم برای زنبورداری!، طرز تهیه چیکوی سنگسری!

و کلام آخر! اگر به ما نگویید که علاقه دارید بیش‌تر به چه مسائلی بپردازیم، کارمان سخت می‌شود. شما بگویید که کدام‌یک از گزارش‌ها و مطالب مرآت را بیش‌تر دوست داشته‌اید، کدام یک را دوست نداشته‌اید و از کدام‌یک بدتان آمده و زیر لب عبارت‌های نامناسبی را نثار هیأت تحریریه مرآت کرده‌اید! با ری‌اکشن‌هایتان به ما کمک کنید که بهتر شویم. این آخرِ سالی از همه کسانی که از ما ناراحت شدند، به استثنای کسانی که حقشان بود(! ) عذرخواهی می‌کنیم. امیدواریم سال 98 برای همه، سال شاد و بابرکتی باشد. ایام عزتتان مستدام.

انتهای پیام/ح

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه