دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خبر داد:
اختصاص 80 میلیارد تومان اعتبار آبخیزداری به سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان از اختصاص 80 میلیارد تومان اعتبار آبخیزداری در سال 98 از محل صندوق توسعه ملی به این استان خبر داد.

به گزارش مرآت، علی‌نقی حیدریان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان اظهار کرد: 80 میلیارد تومان اعتبار آبخیزداری در سال 98 از محل صندوق توسعه به استان سمنان اختصاص یافته است.

وی تصریح کرد: در بحث آبخیزداری، 40 میلیارد تومان از این منابع تاکنون جذب شده و بخشی از پروژه‌های این بخش در حال اجرای عملیات عمرانی است که تا 22 بهمن‌ماه امسال عمده آن‌ها اجرایی می‌شود.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان بیان کرد: 40 میلیارد تومان دیگر از اعتبارات آبخیزداری اختصاص‌یافته به استان سمنان از محل صندوق توسعه اعتبار تعهدی است؛ بدین ترتیب که 20 میلیارد تومان آن را استانداری سمنان تعهد کرده و اگر تأمین شود، سازمان جنگل‌ها و آبخیزداری کشور نیز 20 میلیارد تومان دیگر را به استان سمنان تخصیص می‌دهد.

حیدریان گفت: 60 میلیارد تومان از اعتبارات آبخیزداری این بخش به‌صورت پول نقد از محل اعتبارات صندوق توسعه به استان سمنان اختصاص می‌یابد و 20 میلیارد تومان اعتبار استانداری سمنان نیز از اسناد خزانه تأمین خواهد شد.

وی اظهار کرد: از محل 40 میلیارد تومان اعتبار صندوق توسعه ملی که به استان سمنان اختصاص یافته است، عملیات بیولوژیک و پوشش گیاهی نیز در استان سمنان اجرایی می‌شود تا پوشش گیاهی در این استان تقویت شود.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان افزود: عملیات بیولوژیکی به‌گونه‌ای است که پوشش گیاهی از دور شاید دیده نشود؛ اما فعالیت‌های خوبی تا امروز در این بخش صورت گرفته است.

فارس

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.