شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

فرمانده سپاه استان خبر داد؛   
اجرای طرح «محلات اسلامی» در۲۳ نقطه استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان از اجرای طرح «محلات اسلامی» در۲۳ نقطه این استان خبر داد و گفت: کارهای خوبی تا امروز در قالب این طرح انجام شده است.

به گزارش مرآت، سرهنگ حمید دامغانی در جمع شماری از مردم شاهرود، با ابراز خوشحالی از اینکه در جمع مردم شهرک فدک شاهرود حاضر شده است، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام راحل بیان کرد: اهمیت سپاه به حوزه‌های اجتماعی هر روز بیشتر از قبل می‌شود.

وی اظهار کرد: با توجه به دغدغه‌های حوزه اجتماعی، موضوع عدالت اجتماعی و شرایط حاشیه‌نشینی در شهرها به جهت کمک به این امر و کاهش مشکلات مردم، طرح محلات اسلامی ارائه شده است.

فرمانده سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: استان سمنان مبتکر طرح محلات اسلامی بوده که هم‌اکنون در کشور اجرا می‌شود و در ۲۳ نقطه استان، محلات اسلامی ایجاد شده است.

دامغانی با تأکید بر لزوم توانمندسازی محلات اسلامی در راستای مطالبه‌گری مشکلات گفت: شهرستان شاهرود، هشت محله اسلامی دارد و کارهای خوبی در آنها انجام شده است؛ توسعه و رشد محله باید متوازن و در همه عرصه‌ها باشد.

وی خاطرنشان کرد: مهد قرآن یکی از عرصه‌هایی است که بسیج باید ورود کند؛ عرصه‌های تربیتی برای بسیج اهمیت زیادی دارد و نونهالان باید قرآنی تربیت شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، طرح محلات اسلامی ابتکاری است که از سوی سپاه استان سمنان و با بهره‌گیری از توان و ظرفیت مردم اجرایی شده و تا امروز نیز موفقیت‌های خوبی به دست آورده است.

این طرح که تاکنون در اکثر محله‌های بزرگ و مهم در استان سمنان اجرایی شده، ابتکار عمل بسیجیان برای مدیریت مردمی محله‌هاست که تا امروز نیز نتایج خوبی به همراه داشته است.

افتتاح مهد قرآن محله اسلامی شهرک فدک شاهرود

نخستین مهد قرآن بسیج شهرستان شاهرود با حضور فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان و مسؤولان شهرستان در محله اسلامی شهرک فدک شاهرود افتتاح شد.

در این مراسم، رئیس شورای محله اسلامی شهرک فدک و مسؤول مهد قرآن این محله به ارائه گزارشی در خصوص فعالیت‌های مختلف در راستای رفع مشکلات مردم پرداخت.

در این مراسم، مهد قرآن بسیج شاهرود با حضور فرمانده سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان افتتاح شد.

افتتاح نمادین صندوق قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی

همچنین با حضور فرمانده سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان، صندوق قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی بسیج شهرک فدک شاهرود افتتاح شد.

در این مراسم که فرمانده سپاه ناحیه شاهرود و سایر مسؤولان شهرستان هم حضور داشتند، صندوق قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی امام رضا (ع) شهرک فدک شاهرود به‌صورت نمادین از مجموع ۴۰ صندوق قرض‌الحسنه بسیج شهرستان شاهرود افتتاح شد.

فارس

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه