تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

    
اجازه عرض‌اندام به اراذل و اوباش نمی‌دهیم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
اهر- فرمانده انتظامی شهرستان اهر با بیان اینکه گشت‌های سپاه و بسیج به نیروی انتظامی اهر کمک زیادی می‌کند، گفت: اجازه عرض‌اندام به اراذل و اوباش نمی‌دهیم.

به گزارش مرآت،   سرهنگ قدرت آقاپور عصر امروز سه شنبه در دیدار فرمانده و نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اهر با وی به مناسبت هفته ناجا گفت: مردم بیش از هر چیزی به آرامش و امنیت نیازمندند و از این‌رو سلب آسایش‌شان را در اراذل و اوباش می‌بینند؛ که به حول قوه الهی تعدادی از اراذل و اوباش شهرستان با همکاری بسیج و سپاه دستگیر و روانه زندان شده‌اند.

وی افزود: اخیراً برخی از اراذل و اوباش که در سطح شهر عرض‌اندام کرده بودند توسط پلیس دستگیر شدند. بیش از ۹۰ درصد سرقت‌های به وقوع پیوسته در شهرستان اهر کشف شده است و سارقین سیم کابل و احشام عمدتاً غیربومی بودند.

آقاپور ادامه داد: حتی از استان‌های اصفهان و لرستان هم سارق منزل و خانه باغ از طریق کار اطلاعاتی و رصد، این سارقین را دستگیر کردیم.

وی افزود: گشت‌های سپاه ناحیه اهر نیز در تأمین امنیت نیروی انتظامی را یاری می‌کند و از این بابت قدردان هستیم. امیدوارم بتوانیم نه تنها شهرستان بلکه کل جامعه را از وجود جرایم و اراذل و اوباش مصون بداریم.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.