تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

 در قالب پویش جهادی نذر حسینی انجام شد؛
آزادی ۹ زندانی جرائم غیرعمد با کمک اهالی ورزش استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل زندان‌های استان سمنان از آزادی ۹ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد به برکت اجرای پویش جهادی «نذر حسینی» توسط اهالی ورزش استان خبر داد.

به گزارش مرآت،  امید کهربایی با اشاره به کمک گروه‌های جهادی در آزادسازی زندانیان غیرعمد، عنوان کرد: به همت اهالی ورزش استان سمنان از ابتدای محرم تا پایان ماه صفر، با همکاری انجمن ورزشکاران، قهرمانان و پیشکسوتان، کانون مربیان فوتبال، اصحاب رسانه و ستاد دیه استان سمنان، پویش نذر حسینی برگزار و در نتیجه آن ۹ زندانی جرائم غیرعمد استان از زندان آزاد شدند.

وی با قدردانی از حرکت جهادی جامعه ورزشی و رسانه‌ای استان و حمایت آنان از عاشقان حسینی گرفتار در بند اظهار کرد: خوشبختانه در شرایط خاص کشور که تحت تاثیر بیماری کرونا قرار دارد در قالب پویش‌های انسان‌دوستانه، استمرار کمک‌های نقدی خیرین را داشته‌ایم.

مدیرکل زندان‌های استان سمنان با بیان اینکه یکی از اولویت‌های ابلاغی از سوی رییس سازمان زندان‌های کشور، استفاده از گروه‌های جهادی می‌باشد، از آغاز پویش «ربیع رحمت» در همین راستا خبر داد و گفت: امیدواریم مردم جهادی استان سمنان در قالب این پویش که از ابتدای ربیع الاول آغاز شده، کمک‌های خیرخواهانه خود را به منظور بازگشت زندانیان غیربزهکار به آغوش خانواده در روزهای دشوار شیوع کرونا و مشکلات معیشتی به حساب ستاد مردمی ستاد رسیدگی به امور دیه استان واریز کنند.

کهربایی افزود: اهالی ورزش و خیرین استان در این پویش، بیش از یک میلیارد و ۱۴۲ میلیون ریال به منظور آزادسازی زندانیان غیرعمد، کمک کردند که مقدمات آزادسازی ۹ زندانی با مجموع بدهی بیش از یک میلیارد و ۳۲۵ میلیون ریال را فراهم کرد. باقی مبلغ بدهی، با تلاش مددکاران زندانها و جلب رضایت شاکیان بخشیده شد، به زودی از فعالین این پویش در جلسه ستاد دیه با حضور رئیس کل دادگستری استان تقدیر به عمل خواهد آمد.

وی خاطرنشان کرد: این پویش نشان دهنده این موضوع بسیار مهم است که فعالیتهای مردمی ستاد دیه استان محدود به جشن های گلریزان نبوده و در طول سال با مشارکت اقشار ، اصناف و گروه های جهادی نیز  در غالب پویش های مختلف صورت می پذیرد.

انتهای پیام

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.