تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

.
پایگاه اینترنتی tintaamarilla پیش‌بینی کرد مسعود شجاعی پس از جام جهانی 2014 و اتمام قراردادش با تیم لاس‌پالماس به تیم جدیدی ملحق شود.
آخرین بازی شجاعی با لاس‌پالماس برابر رئال‌مادرید B

 

 به گزارش مرآت،مسعود شجاعی که این فصل در تیم لاس پالماس در لیگ دسته دو اسپانیا توپ زد، عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و توانست بازی‌های خوبی از خود به نمایش بگذارد.

پایگاه اینترنتی tintaamarilla با تمجید از بازیکن ایرانی لاس‌پالماس نوشت: مسعود شجاعی یک شنبه آخرین دیدار خودش را با پیراهن لاس‌پالماس در لیگ دسته دو انجام خواهد داد. این بازیکن ایرانی تاکنون 2181 دقیقه برای تیمش به میدان رفت و موفق شد 5 گل به ثمر برساند که بعضی از این گل‌ها بسیار مهم بود و باعث شده است تا لاس‌پالماس در آستانه کسب سهمیه لیگا قرار گیرد.

شجاعی پس از بازی روز یک‌شنبه تیمش برابر رئال‌مادرید B در لیگ دسته دو اسپانیا، این کشور را به سمت اتریش ترک خواهد کرد تا به سایر بازیکنان ایران در اردوی اتریش اضافه شود.

بازیکن ایرانی لاس‌پالماس امیدوار است در جام جهانی پیراهن تیم ملی ایران را بر تن کند.

قرارداد شجاعی با لاس‌پالماس تا پایان فصل جاری اعتبار دارد و بعید به نظر می‌رشد شجاعی پس از بازی در جام جهانی در این تیم بماند و احتمالا تیم جدیدی را انتخاب خواهد کرد. شجاعی پس از پایان فصل جاری بازیکن آزاد خواهد شد و با تجربه‌ای که از جام جهانی 2014 کسب خواهد کرد، می‌تواند به تیم جدیدی بپیوندد.

 

ایسنا

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.