تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

  مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات خبر داد؛
آخرین آمار انصرافی‌ها در 4 حوزه انتخابیه استان سمنان/ انصراف یک سوم نامزدهای سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان و دبیر ستاد انتخابات استان از انصراف 17 داوطلب نمایندگی مجلس یازدهم در این استان خبر داد.

به گزارش مرآت، سعید متقی مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان، گفت: از اعلام اسامی تاییدصلاحیت شدگان  وآغاز رسمی تبلیغات انتخاباتی تا صبح امروز در مجموع 17 داوطلب نمایندگی مجلس در استان انصراف دادند.

وی بیشترین انصرافی را در حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه اعلام کرد و افزود: تاکنون 10 نامزد این حوزه انتخابیه به طور رسمی انصراف خود را به فرمانداری‌ها اعلام کردند.

مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان ادامه داد: در حال حاضر شمار داوطلبان نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه به 21 نفر رسیده است.

دبیر ستاد انتخابات استان با بیان اینکه حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه بیشترین انصرافی و حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان کمترین انصرافی را داشتند اضافه کرد: در حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان تاکنون تنها یک نامزد انصراف داده و شمار داوطلبان این حوزه از 12 کاندیدا به 11 داوطلب رسیده است.
متقی از انصراف رسمی چهار داوطلب در حوزه انتخابیه شاهرود و میامی خبر داد و گفت: تعداد داوطلبان این حوزه انتخابیه از 20 داوطلب به 16 کاندیدا رسیده است.

وی همچنین از انصراف دو داوطلب نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه دامغان خبر داد و افزود: در حال حاضر داوطلبان نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه دامغان به 18 نفر کاهش یافتند.

مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان شمار شعب اخذ رای در این استان را 638 شعبه شامل 506 شعبه ثابت و 132 شعبه سیار اعلام کرد و گفت: در سراسرز استان شرایط مناسبی برای تسهیل در فرآیند رای‌دهی هم‌استانی‌ها فراهم شده است.

وی حائزین حق رای در استان را بالغ بر 514 هزار نفر اعلام و از مشارکت بالای مردم این استان در انتخابات ادوار مختلف مجلس، خبرگان ، ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی خبر داد و اظهار کرد: مردم استان سمنان همواره در مشارکت بالاتری نسبت به میانگین کشوری در انتخابات گوناگون داشتند و انشاالله در این دوره نیز مردم استان با حضور در پای صندوق‌های رای حماسه دیگری را خلق خواهند کرد.

ایسنا

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه