تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

 طی آئینی؛
«دربانی» مدیرکل ثبت‌اسناد استان سمنان شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
طی مراسمی با حضور مسئولان ارشد استانی و شهرستانی «علی‌اصغر دربانی» به‌عنوان مدیرکل جدید ثبت‌اسناد استان سمنان معرفی و از خدمات «ولی‌الله عبدی گمیشانی» قدردانی شد.

به گزارش مرآت، در آئینی با حضور مسئولان کشوری و استانی «علی‌اصغر دربانی» با حکم معاون رئیس دستگاه قضا و رئیس سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور به‌عنوان مدیرکل جدید ثبت‌اسناد استان معرفی و از زحمات «ولی‌الله عبدی گمیشانی» که قدردانی شد.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور در این مراسم با تأکید بر لزوم همکاری و تعامل دستگاه‌های مربوطه برای اجرای طرح ملی حدنگاری اظهار داشت: مقابله با پدیده شوم زمین‌خواری مهم‌ترین رویکرد سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور است.

مهدی اقبال با تأکید بر اینکه ۷۰ درصد از پرونده‌های حقوقی این سازمان مربوط به بخش املاک است، تصریح کرد: مبارزه با فساد از دیگر رویکردهای اصلی سازمان ثبت‌اسناد است و دستگاه قضا با افراد درون سازمان که مرتکب فساد مالی و جرایم مختلفی ازجمله زمین‌خواری و ارتشا شوند برخورد می‌کند.

وی بابیان اینکه در استان سمنان گزارش ویژه‌ای مبنی بر فعالیت باندهای فساد در این زمینه ارسال نشده است، تأکید کرد: اراضی ملی در استان دارای مستثنیات کم‌تری نسبت به دیگر استان‌های کشور است بنابراین لذا تثبیت نقشه‌های اراضی ملی در این استان آسان‌تر خواهد بود.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور با اشاره به اینکه دفترهای اسناد رسمی متخلف در استان‌ها کم شمارند، یادآور شد: تعداد اندک متخلفان در این حوزه نیز به دلیل عدم نظارت‌های کافی امکان فعالیت پیداکرده‌اند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.