شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

واکنش معاون اقتصادی استاندار به تجمع کارگران شرکت کندر؛
«اختلاف نظر در محاسبه مالیات» عامل تجمع بود/ چیز جدیدی نیست
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان «اختلاف نظر در محاسبه مالیات» را عامل تجمع روز گذشته کارگران شرکت کندر در مقابل اداره کل امور مالیاتی اعلام کرد.

به گزارش مرآت، کمتر از یک روز پس از برگزاری تجمع اعتراضی ده‌ها تن از کارگران شرکت «کندر» در مقابل ساختمان اداره کل امور مالیاتی استان سمنان، حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار در خصوص مباحث ایجاد شده توضیح داد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان در این خصوص گفت: طبق بررسی‌های بعمل آمده «اختلاف نظر در محاسبه مالیات» عامل اعتراض و تجمع کارکنان این شرکت بوده است.

عسگری افزود: چنین اختلاف نظرهایی همواره بین اداره مالیات و مودیان وجود داشته است و چیز جدیدی نیست و قانون نیز نحوه رسیدگی به این مشکلات را به صورت شفاف و صریح مشخص کرده است.

وی تاکید کرد: با پیگیری بعمل آمده از اداره کل امور مالیاتی، ضمن تاکید بر همراهی کامل مقرر گردید تا این شرکت بدون تعطیلی به تولید ادامه دهد و اعتراض شرکت از مسیر قانونی پیگیری شود.

معاون استاندار سمنان ادامه داد: قبل از انجام این تجمع، هیچ تماسی با مسئولین استانداری یا دستگاه‌های مرتبط برقرار نشده بود و نه استانداری و نه هیچ‌یک از دستگاه‌های تخصصی صنعت و معدن و شرکت شهرک‌ها در جریان این موضوع قرار نداشتند.

عسگری با بیان اینکه بطور قطع، ستاد تسهیل و دستگاه‌های اجرایی استان در کنار تولید کنندگان خواهند بود، خاطرنشان کرد: توصیه می‌کنم تولید کنندگان محترم دغدغه‌ها و مشکلات خود را با هماهنگی دستگاه‌های تخصصی و در نهایت امر استانداری دنبال نمایند تا خدای ناکرده زمینه سو‌ءاستفاده برخی دشمنان و مخالفان کشور فراهم نشود.

انتهای پیام/ژ

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه