تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
پله‌برقی و آسانسور در 3 ایستگاه‌ راه‌آهن استان سمنان نصب می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل راه‌آهن شمال‌شرق (1) گفت: پله‌برقی و آسانسور در ایستگاه‌های راه‌آهن سمنان، دامغان و شاهرود نصب می‌شود و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

به گزارش مرآت، فرشاد زادخور اظهار کرد: رویکرد راه‌آهن شمال‌شرق (1) در سال 98 توجه به خدمات ایستگاهی مسافری است و در حال ارائه خدمات به مردم هستیم.

وی با تأکید بر اینکه زیرگذرهای میان سکویی را در سه ایستگاه بزرگ محدوده استان سمنان ایجاد می‌کنیم، تصریح کرد: این پروژه‌ها با بدعهدی‌های پیمانکاران غیربومی ماه‌ها متوقف بود و از این ناحیه شاهد عدم همکاری و تعامل لازم با راه‌آهن بودیم.

مدیرکل راه‌آهن شمال‌شرق (1) با اشاره به اینکه خوشبختانه از پایان سال گذشته و ابتدای سال جاری تجهیز هر سه ایستگاه سمنان، دامغان و شاهرود در حال اجراست، اضافه کرد: بخش عمده‌ای از این طرح که مربوط به بخش زیرساختی و عمرانی می‌شود، تا انتهای تابستان به اتمام می‌رسد تا وارد بخش نصب پله‌های برقی شویم.

زادخور با بیان اینکه خرید پله‌برقی‌ها انجام شده است، تصریح کرد: این تجهیزات در ایستگاه‌ها دپو شده است و به‌زودی آنها را نصب می‌کنیم تا از شرمندگی مردم بیرون آییم.

وی تصریح کرد: پله‌برقی و آسانسور در ایستگاه‌های سمنان، دامغان و شاهرود نصب می‌شود و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

مدیرکل راه‌آهن شمال‌شرق (1) با تأکید بر اینکه روزانه بین 80 تا 90 رام قطار مسافری در مسیر تهران- مشهد تردد می‌کنند، اضافه کرد: این قطارها ظرفیتی بالغ بر 32 هزار نفر مسافر را در بخش‌های ترانزیت و سهمیه منطقه‌ای جابه‌جا می‌کنند.

زادخور با اشاره به اینکه 15 درصد از این ظرفیت را در سهمیه منطقه‌ای در اختیار داریم که معادل روزانه پنج هزار نفر در انواع قطارها در بخش‌های ورود و خروج مسافر می‌شود، گفت: هدف ما، ارائه خدمات بهتر به مردم است و در این راه، از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.

فارس

انتهای پیام/ م

دیدگاه ها

حداقل کسانی را مامور کنند تا ساکهای مسافرین را جابجا کنند ما که کمردرد گرفتیم
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه