حالت تاریک
  • پنج‌شنبه, 1402/07/13 شمسی | 2023/10/05 میلادی
رئیس مرکز مدیریت حوادث شاهرود خبر داد:

یک فوتی و سه مصدوم در واژگونی خودرو

یک فوتی و سه مصدوم در واژگونی خودرو

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو پراید در جاده شاهرود به میامی استان سمنان یک فوتی و سه مصدوم داشت.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مرآت، زهره صالح‌نساج در تشریح حادثه جاده‌ای، گفت: واژگونی یک دستگاه پراید در جاده مزج به جیلان در ساعت ۲۰:۵۰ موجب فوت یکی از سرنشینان خودرو در صحنه حادثه شد.

 

 وی با بیان اینکه آمبولانس‌های اورژانس و کارشناسان اعزامی از پایگاه کلاته خیج، خوش ییلاق و پشت بسطام در لحظات نخستین پس از تماس با مرکز در محل حادثه برای امدادرسانی  حاضر شدند، ابراز کرد: سه مصدوم حادثه با آمبولانس‌های اورژانس به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود انتقال یافتند.

 

 رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود با اشاره به اینکه عملیات امدادرسانی ساعت ۲۳:۲۵ پایان یافت، اظهار کرد: آمبولانس و کارشناسان هلال‌احمر نیز در محل حادثه حضور داشتند.

 

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مرآت، ، مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود با ۱۷۴ کارشناس در ۱۶ پایگاه جاده‌ای، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد، ۳۰ دستگاه آمبولانس و ۲ موتورآمبولانس به هم‌وطنان خدمات‌رسانی می‌کنند.

 

 یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات‌دهی به بیماران سرپایی در این مرکز آماده است.

 

 بر اساس آمار، سالانه بیش از ۱۵ میلیون مسافر در مسیر اصلی محور تهران - مشهد و برعکس از استان سمنان تردد می‌کنند.

 

ایرنا

 

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از