دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر کل اداره زندان های استان سمنان در گفتگو با مرآت:
70 نفر از زندانیان زندان های سمنان معتکف شدند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل زندان های استان سمنان گفت: 70 نفر از زندانیان زندان های سمنان با حضور داوطلبانه در برنامه اعتکاف «در هواخوری خدا» روزهای آخر ماه مبارک رمضان را در نمازخانه زندان‌ها معتکف شدند.

امید کهربایی مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان سمنان در گفتگو با مرآت از اعتکاف در زندان های استان خبر داد و گفت: همزمان با زندان‌های سراسر کشور طرح "در هواخوری خدا" در قالب اعتکاف در روزهای ۲۷،۲۶ و ۲۸ ماه مبارک رمضان در زندان‌های سمنان اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از 70 نفر در این طرح معنوی به صورت داوطلبانه مشارکت دارند،افزود: حضور زندانیان در طرح اعتکاف  داوطلبانه بوده و هم‌زمان با دیگر زندان‌های سراسر کشور و به مدت ۳ روز با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در زندان‌ها در حال اجراست.

مدیرکل زندان‌های استان تصریح کرد: مددجویان با شرکت در این طرح ازاجرای طرح در هواخوری خدا در زندان‌های استان برکات معنوی اعتکاف بهره مند می‌شوند و با حضور ائمه جماعات، روحانیون واجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی از قبیل سخنرانی، کتابخوانی، مداحی برای اصلاح و تربیت و تهذیب خود قدم برمی دارند.

کهربایی خاطرنشان کرد: هدف اصلی از انجام این طرح سازمانی؛ دمیدن روح معنویت در بطن زندان‌ها، گسترش و ماندگاری فرهنگ سنت اعتکاف با استفاده از ابزار فرهنگی هنری و تعمیق معنویت زندانیان است و قطعاً اجرای این‌گونه برنامه در روحیه زندانیان و تسهیل در گذران حبس بسیار مؤثر می‌باشد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.