شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

۶۰ درصد از فضای مسقف شرکت طبیعت دچار آسیب شده است

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرماندار زرندیه گفت: ۶۰ درصد از فضای مسقف شرکت طبیعت در اثر وقوع آتش گسترده دچار آسیب شده است.

به گزارش مرآت؛ سیامک سلیمانی  در خصوص آتش سوزی شرکت طبیعت زرندیه گفت: آتش سوزی به صورت کامل مهار نشده اما تحت کنترل است و نیروهای امداد و نجات آتش نشانی و جمعیت هلال احمر در تلاش هستند حریق به صورت کامل مهار شود. طبق برآوردهای ما احتمالاً تا ساعتی دیگر اطفا کامل صورت گیرد.

وی افزود: گمانه‌زنی‌ها اتصال برق و مشکلات برقی را علت اصلی آتش سوزی می‌دانند اما تحقیقات و بررسی لازم برای دست یابی به علت دقیق سانحه ادامه دارد.

فرماندار زندیه تصریح کرد: در پی وقوع حریق حدود پنج هکتار از سالن‌های مسقف و سوله‌ها دچار آسیب شده و انبارها نیز از بین رفته است در خصوص برآورد خسارت به این واحد تولیدی در حال بررسی هستیم اما برآورد اولیه حاکی از خسارت پنج هزار میلیارد تومان است.

فرماندار زندیه تصریح کرد: خوشبختانه خط تولید این واحد تولیدی فعال است و با سازمان تأمین اجتماعی در خصوص بیمه کارگران زیر پوشش هماهنگی شده است.

سلیمانی تصریح کرد: هماهنگی لازم انجام شده تا در صورتی که وقفه‌ای در روند تولید این واحد داشته باشیم کارگران از خدمات بیمه برخوردار شوند.

انتهای پیام/
مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.