دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    رئیس آموزش‌وپرورش گرمسار:
۱۶ هزار دانش‌آموز در گرمسار مشغول به تحصیل هستند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس آموزش‌وپرورش گرمسار بابیان اینکه درمجموع ۱۶ هزار دانش‌آموز در این شهرستان تحصیل می‌کنند، گفت: هزار و ۶۰۰ دانش‌آموز از امکانات ارتباطی برای حضور در کلاس‌های مجازی برخوردار نیستند.

به گزارش مرآت؛امیر نجفی در گفتگو با خبرنگاران  در حاشیه بازگشایی نمادین مدارس در مدرسه دخترانه بوستان دانش دوره اول گرمسار اظهار داشت: درمجموع ۱۶ هزار دانش‌آموز در این شهرستان تحصیل می‌کنند که یک هزار و ۶۰۰ نفر از امکانات ارتباطی برای حضور در کلاس‌های مجازی برخوردار نیستند.

وی بابیان اینکه ۱۰۳ مدرسه با ۷۷۰ کلاس درس در گرمسار در حال ارائه خدمات آموزشی به دانش‌آموزان این شهرستان هستند، تصریح کرد: این دانش‌آموزان به‌واسطه سکونت در مناطق محروم و یا نیاز مالی از امکاناتی مانند تلفن همراه هوشمند و زیرساخت‌های اینترنتی برخوردار نیستند.

فعالیت ۷۶۰ دبیر و آموزگار در گرمسار

مدیرکل آموزش‌وپرورش گرمسار با تأکید بر اینکه ۷۶۰ دبیر و آموزگار در مدارس این شهرستان تدریس می‌کنند، گفت: حفظ سلامت دانش‌آموزان در این شرایط، مهم‌ترین دغدغه آموزش‌وپرورش است.

نجفی با اشاره به اینکه شرایط فعلی درواقع مدیریت آموزش‌وپرورش در شرایط بحران است، یادآور شد: همراهی خانواده دانش‌آموزان و تلاش مضاعف مدیران و مربیان مدارس برای عبور از این بحران در دستور کار قرار گیرد.

وی بابیان اینکه سال گذشته تنها ۴۰ درصد مباحث آموزشی در برنامه شاد بارگذاری شد، یادآور شد: اکنون برنامه شاد با ۱۱ قابلیت بیشتر رونمایی شده و از آن در آموزش مجازی به دانش‌آموزان بهره‌گیری خواهد شد.

 

 

 

مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.