دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر کل پست استان سمنان؛
۱۱ هزار و ۶۹۳ پلاک هوشمند در شهر سمنان نصب می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر کل پست استان سمنان گفت: طرح نصب ۱۱ هزار و ۶۹۳ پلاک هوشمند با طرح جدید در شهر سمنان با همکاری شهرداری این شهر آغاز شده است.

به گزارش مرآت، حمیدرضا آقاجانی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ۱۰ هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی در شهر سمنان دارای پلاک با طرح قدیم هستند که این پلاک‌ها هم باید به پلاک هوشمند با طرح جدید تغییر یابد.
وی اضافه کرد: اجرای طرح نصب پلاک هوشمند با طرح جدید با همراهی شهرداری‌ها در سمنان و شاهرود آغاز شده و روند اداری برای اجرای این طرح در شهرهای سرخه و مهدیشهر در حال انجام است.
مدیر کل پست استان سمنان تصریح کرد: انجام توافقات با شهرداری شهرهای گرمسار و دامغان نیز برای اجرای طرح نصب پلاک هوشمند در دست پیگیری است.
وی یادآور شد: اداره پست می تواند با اجرای طرح نصب پلاک هوشمند نشانی مکان محور و استعلامات میان دستگاهی را مدیریت کند و موازی کاری در دستگاه های اجرایی را کاهش دهد.
آقاجانی خاطرنشان کرد: نصب پلاک یکی از ضرورت‌ها و درخواست مردمی در سمنان است که تاکنون مغفول بوده و اجرای نصب پلاک هوشمند در واقع پاسخ به مطالبه به حق مردم است.
وی با بیان اینکه شرکت پست متولی آدرس استاندارد در کشور است، گفت: وظیفه نصب پلاک شهری بر عهده شهرداری‌ها است و طرح نصب پلاک هوشمند تلفیقی از پلاک شهری و کدپستی است که با همکاری و هماهنگی در حال انجام است.
مدیرکل پست استان سمنان اظهار داشت: همان طور که هر شخص یک کد ملی دارد باید هر مکان نیز دارای کدپستی هوشمند باشد که از این طریق تمامی اطلاعات مکان در آن قید می شود.
۲۶۸ واحد پستی در استان سمنان فعالیت دارند که ۸۳ واحد در شهرهای استان و ۱۸۵ واحد نیز در مناطق روستایی استان مشغول به خدمت هستند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.