شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

فرمانده انتظامی استان سمنان:

۱۱۰ دستگاه رمز ارز دیجیتال در شهرک صنعتی دامغان کشف شد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده انتظامی استان از کشف ۱۱۰ دستگاه رمزارز از یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی دامغان خبر داد و ارزش ریالی این کشفیات را ۱۷ میلیارد و ۸۶۵ میلیون ریال اعلام کرد.

سردار عبدالله حسنی فرمانده نیروی انتظامی استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت، در خصوص کشف ۱۱۰ دستگاه رمز ارز در شهرک صنعتی دامغان، گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت غیرقانونی تعداد قابل توجهی رمزارز در یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی دامغان، اقدامات تخصصی پلیس در این خصوص آغاز شد.

حسنی با اشاره به تحقیقات گسترده ماموران، افزود: در تحقیقات بعدی ماموران، صحت گزارش دریافتی تایید شد و هماهنگی های قانونی نیز برای بازرسی از این واحد صورت گرفت.
 
فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه بعد از حضور کارشناسان پلیس و شرکت برق از کشف دستگاه های میانر خبر داد، و گفت: تعداد ۱۱۰ دستگاه رمز ارز در این عملیات کشف و به مقامات قضایی تحویل داده شد.
 
وی با اشاره به برآورد های صورت گرفته از این کشفیات، عنوان کرد: ارزش این کشفیات بنا بر اظهار نظر کارشناسان امر بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۸۶۵ میلیون ریال برآورد شده است.
 
انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.