شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

گسترش بازارفناوری با فعالیت 50 کارگزار تجارت فناوری درسراسر کشور

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تعداد کارگزاران تجارت فناوری به عنوان مهم‌ترین عوامل ایجاد بازار این حوزه در سراسر کشور به 50 عدد رسید.

به گزارش مرآت، به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کارگزاران فناوری شرکت‌هایی خصوصی هستند که نقشی تاثیرگذار در دنیای فناوری و توسعه بازار آن دارند. این افراد حلقه واسط میان فناوران و سرمایه‌گذاران هستند و ارتباط میان این دو را تسهیل می‌کنند. فن‌بازار ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز که پا گرفته است تا حامی فناوران باشد و بازار فناوری کشور را توسعه دهد و مدیریت کند، برای سامان‌دهی فعالیت این بروکروها اقدام به ایجاد شبکه‌ای ملی از کارگزاران فناوری کرده است.

در حال حاضر 50 کارگزار با فن‌بازار همکاری می‌کنند و این مجموعه در تلاش است تا پایان سال تعداد بروکرهای همکار خود را به 70 مجموعه برساند. این کار به فعالان این حوزه کمک می‌کند تا مسیری کوتاه‌تر و امن‌تر برای تجاری‌سازی محصولات و ایده‌های خود بیابند.

این کارگزاران در شهرهای آذربایجان شرقی، غربی، البرز، اصفهان، بوشهر، تهران، خراسان رضوی، خوزستان، خراسان شمالی، فارس، سمنان، قم، قزوین، کرمان، کرمانشاه، کردستان، گلستان، گیلان، لرستان، هرمزگان، مرکزی، مازندران، همدان و یزد فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/

فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.