دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
کمپانی اسپیلبرگ با نتفلیکس شریک می‌شود/ ساخت چند فیلم بلند در سال
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
کمپانی امبلین استیون اسپیلبرگ با مشارکت با نتفلیکس در سال چند فیلم بلند تولید می‌کند.

به گزارش مرآت،  کمپانی امبلین استیون اسپیلبرگ با امضای قراردادی با نتفلیکس سالانه چند فیلم بلند برای اکران آنلاین تولید می‌کند.

این قرارداد به نتفلیکس اجازه می‌دهد تا با یکی از مشهورترین کارگردان‌های دنیا در صنعت تولید فیلم همکاری کند و این در حالی صورت می‌گیرد که دیگر رقبا چون دیزنی پلاس، اچ‌بی‌او مکس و دیگران با ایجاد سرویس اکران آنلاین وارد گود رقابت با این کمپانی بزرگ استریمینگ شده‌اند.

از این حرکت به عنوان تغییری عمده در هالیوود یاد شده و علت عمده آن هم این است که تا پیش از این اسپیلبرگ میانه خیلی خوبی با نتفلیکس و امکان تماشای آنلاین فیلم نداشت. وی سال ۲۰۱۹ از اسکار خواسته بود فیلم‌هایی را که تنها به صورت آنلاین دیده می‌شوند از واجد شرایط بودن شرکت در رقابت‌های اسکار منع کند. البته وی بعداً در مقاله‌ای برای نیویورک تایمز سعی کرد روشن کند که بحث وی بازداشتن نتفلیکس نیست و تاکید وی بر تجربه تماشای فیلم در سینماهاست، هر چند معتقد است مردم می‌توانند خود تصمیم بگیرند که فیلم را در صفحه بزرگ تماشا کنند یا کوچک.

با عقد این قرارداد به نظر می‌رسد امبلین ظرف چند سال حداقل سالی ۲ فیلم برای نتفلیکس تولید کند و حتی اسپیلبرگ کارگردانی برخی پروژه‌های نتفلیکس را برعهده بگیرد. به نظر می‌رسد نتفلیکس تامین کننده بودجه لازم برای این تولیدات خواهد بود.

پیش از این هم امبلین و نتفلیکس همکاری‌هایی با هم داشته اند که «دادگاه شیکاگو ۷» از جمله آنهاست. این فیلم را امبلین تهیه کرد و بعد در دوران شیوع کرونا به نتفلیکس فروخت. این فیلم ۶ نامزدی اسکار کسب کرد.

منبع: مهر

انتهای پیام

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.