شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

کشف ۹۱۰ هزار لیتر فرآورده‌ نفتی قاچاق در کشور

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا، از کشف ۹۱۰ هزار لیتر انواع فرآورده‌های نفتی قاچاق شامل گازوئیل، بنزین و نفت به ارزش بیش از ۵۵ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش مرآت، سردار محمدرضا مقیمی افزود: در اجرای برنامه سالیانه عملیاتی  پلیس امنیت اقتصادی ناجا، «طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اولویت کنترل مصرف کنندگان عمده سوخت، تانکرهای سوخت رسان، جایگاه های عرضه سوخت و شرکت های تولیدی، صنعتی و کشاورزی …» به عنوان یکی از راهبردهای عملیاتی به منظـور مقابله با عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی از اواخر آبان امسال به مدت هفت روز در سراسر کشور با استفاده از همه امکانات و ظرفیت رده های انتظامی و مرزبانی به اجرا گذاشته شد.

وی ادامه داد: در اجرای این طرح، ۹۱۰ هزار لیتر انواع فرآورده های نفتی قاچاق (گازوئیل، بنزین، نفت و ...) به ارزش بیش از ۵۵ میلیارد ریال کشف که در این راستا ۵۴ دستگاه انواع خودرو متخلف توقیف و ۱۲۰ نفر دستگیر شدند.

سردار مقیمی خاطرنشان کرد: کالاهای مکشوفه به سازمان اموال تملیکی و شرکت پخش فرآورده های نفتی استان تحویل و متهمان دستگیر شده به همراه پرونده های متشکله تحویل مراجع قضائی شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا با بیان اینکه با همه توان و جدیت همواره با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله می کنیم از هموطنان خواست که در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیرقانونی در این زمینه، مراتب را از طریق فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.