شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان خبر داد:

کشف بیش از 100 کیلو گرم مواد مخدر در عملیات ویژه پلیس

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یکصد و 64 کیلوگرم تریاک دپو شده در منزل مسکونی یک قاچاقچی مواد مخدر در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مرآت، سرهنگ سید علی میراحمدی جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان در خصوص کشف یکصدو 64 کیلو گرم مواد مخدر خبر داد،و گفت: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان با همکاری عوامل مرکز عملیات ویژه ناجا یکی از قاچاقچیان مواد مخدر در استان سیستان و بلوچستان را مورد شناسایی قرار دادند.

میراحمدی با اشاره به بررسی تخصصی و فنی پلیس در این راستا، عنوان کرد: در تحقیقات تکمیلی مأموران انتظامی مشخص شد قاچاقچی مورد نظر با تحویل محموله ای از مواد مخدر قصد جابجایی آن در استان سیستان و بلوچستان و در نهایت به استان های‌ مرکزی کشور را دارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان  سمنان با بیان اینکه با  انجام هماهنگی های لازم و طراحی عملیات ویژه مأموران انتظامی در استان هدف اشاره کرد،تصریح کرد: با هدایت اطلاعاتی پلیس سمنان یکصد و 64 کیلوگرم تریاک دپو شده در منزل مسکونی این فرد متخلف در شهرستان ایرانشهر کشف شد.

وی از دستگیری این قاچاقچی در عملیات  پیچیده پلیس خبر داد، و خاطر نشان کرد : پلیس برای تامین امنیت و آرامش شهروندان به خصوص در حوزه مواد مخدر از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

انتهای پیام

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.