دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

کارشناس هواشناسی در گفتگو با خبرنگار مرآت مطرح کرد؛
پیش بینی رگبار و رعد برق در ارتفاعات استان سمنان/ احتمال شکل گیری سیلاب و روان آب
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فاطمه بنائیان با اشاره به گذر امواج ناپایدار و متناوب از استان گفت: با توجه به رگباری بودن بارش ها احتمال شکل گیری روان آب ها و سیلابی شدن مسیل ها دور از انتظار نیست.

فاطمه بنائیان کارشناس هواشناسی استان در خصوص آخرین وضعیت جوی استان در گفتگو با خبرنگار مرآت گفت: با گذر امواج ناپایدار و متناوب از استان تا اواخر هفته در سطح استان و با شدت بیشتر برای ارتفاعات و نواحی شمالی و نیمه غربی استان رگبار و رعد برق و در نقاط مستعد احتمال تگرگ پیش بینی می شود.

بنائیان در خصوص میزان بارش ها اعلام کرد: با توجه به رگباری بودن بارش ها احتمال شکل گیری روان آب ها و سیلابی شدن مسیل ها دور از انتظار نیست.

کارشناس هواشناسی استان سمنان با بیان اینکه طی این مدت دما تغیرات محسوس ندارد بیان کرد: وزش باد های نسبتا شدید تا شدید در قالب نقاط استان را انتظار داریم.

بنائیان در باره وزش باد در استان سمنان تصریح کرد: بیشترین وزش باد دیروز مربوط به گرمسار بوده است که به 72 کیلومتر بر ساعت می رسد.

وی درباره میزان دما در نقاط مختلف استان اظهار داشت: فولاد محله با حداقل دمای 5 درجه بالای صفر سرد ترین وحسینان با حداکثر دمای 30 درجه بالای صفر گرم ترین نقاط استان سمنان می باشد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.