دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان؛

پرداخت 6 هزار و 400 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در استان سمنان

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به اهمیت رونق گرفتن تولید گفت: ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید سال ۱۴۰۰ تاکنون به ۱۸۵ واحدهای تولیدی استان پرداخت شد.

به گزارش خبرنگار مرآت، علی تشنه دل، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان در سیصد و یکمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیداستان سمنان که در استانداری برگزار شد گفت: از خردادماه امسال تاکنون در حدود ۶هزار و ۴۴۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۱۸۵ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی استان پرداخت شده است.

وی افزود: از این تعداد واحدهای تولیدی دریافت کننده تسهیلات ، ۵۸ واحد به ارزش حدود 5 هزار و 880 میلیارد ریال مربوط به بخش صنعت و ۱۲۷ واحد به ارزش حدود ۵۶۰ میلیارد ریال مربوط به بخش کشاورزی می باشد.

تشنه دل با اشاره به معرفی واحد های تولیدی مختبق به بانک ها جهت دریافت تسهیلات تصریح کرد: در قالب تسهیلات رونق تولید ۱۴۰۰ تا کنون ۳۸۲ واحد تولیدی صنعتی، معدنی و کشاورزی جهت دریافت تسهیلات به ارزش بیش از ۲۹هزار میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شدند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه بخش زیادی از مشکلات تولیدی ها در جلسه کارگروه تسهیل رفع شده است خاطر نشان کرد: در این نشست با پرداخت تسهیلات به ارزش بیش از ۲هزار و ۲۳۰ میلیارد ریال به ۵۲ واحد صنعتی و کشاورزی موافقت و مشکلات بانکی و زیربنایی شش واحد تولیدی صنعتی استان بررسی شد.

دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان ضمن ارائه گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده در خصوص مصوبات کارگروه اظهار کرد: از آبان ماه سال گذشته تا کنون، ۴۵ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برگزار که در این جلسات مشکلات ۱۴۲ واحد تولیدی بررسی و در جهت رفع موانع موجود ، ۱۰۰ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است.

 تشنه دل با اشاره پیگیری های مستمر کارگروه رفع موانع تولید استان برای رفع موانع تولید عنوان کرد: طی این مدت ، ۷۵ جلسه در مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان برگزار و مشکلات ۲۳۲ واحد مورد بررسی قرار گرفته است و ۲۹۰ مصوبه در جهت مانع زدایی این واحدها به تصویب رسیده است.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.