شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

  رئیس سازمان برنامه و بودجه:   

پرداخت های دولت در دو ماه اخیر بدون خلق پول صورت گرفته است

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اولین گام تغییرات اساسی و ثبات اقتصادی خروج دولت از اقتصاد است.

به گزارش مرآت؛ به نقل از سازمان برنامه و بودجه، سید مسعود میرکاظمی در نشست هم اندیشی و هم افزایی با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب، برنامه‌های ریاست جمهوری و نیز اسناد بالادستی، تغییرات اساسی و ضروری در ساختار بودجه مورد تأکید است. در افزایش درآمد و سطح رفاه مردم اتفاق خاصی نیفتاده و برای خروج از این روند باید بر شاخص‌های کلان اقتصادی تمرکز شود.

وی ادامه داد: دولت تلاش می‌کند که در بودجه سال ۱۴۰۱ برنامه‌ای تنظیم شود تا در هیچ جا ارزش پول ملی کاهش پیدا نکند. همدلی بین دولت و مجلس برای اصلاح ساختار بودجه بهترین فرصت برای اعمال تغییراتی ضروری در ساختار بودجه است.

میرکاظمی ادامه داد: با تغییر ریل اقتصادی کشور، قطعاً شرایط رو به بهبود و تغییر خواهد رفت ولی طراحی جدید و تغییر ساختار، بی تردید زمان نیاز دارد. اگر ثبات اقتصادی که شرط اصلی حضور سرمایه گذار و بخش خصوصی در اقتصاد کشور است حاصل شود اعتماد بخش خصوصی نیز به دست خواهد آمد.

وی در پایان گفت: اولین گام تغییرات اساسی و ثبات اقتصادی خروج دولت از اقتصاد است.

انتهای پیام/
مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.