شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

نماینده مجلس:

همکاری دولت و قوه قضاییه زمینه‌ساز اشتغالزایی است

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت با همکاری قوه قضاییه و رفع موانع واحد های تولیدی زمینه ساز اشتغالزایی و رفع بیکاری می شود.

به گزارش مرآت،  عباس گلرو روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: رفع موانع موجود در واحدهای تولیدی سمنان نیاز عزم جدی تر دولت در راستای احیای واحدهای تولیدی و رفع مشکل بیکاری است که با کمک قوه قضاییه این امر سرعت می گیرد.

وی ابراز داشت: فرایند انتخاب استاندار سمنان توسط وزیر کشور و همراهی نمایندگان ملت با مشاوره ها صورت می گیرد که با کمک یکدیگر به دنبال  انتخاب و انتصاب یک استاندار عملیاتی ، اجرایی و هماهنگ با جامعه هستیم.

وی با اشاره به نیاز تحول اساسی در استان تصریح کرد: با انتصاب استاندار عملگرا و فعال می توان مشکلات بسیاری را در استان مرتفع ساخت همچنین باید توجه داشت تا در فضای  بومی و غیر بومی انتخاب استاندار محدود نشویم و تنها عملکرد را در نظر بگیریم.

نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:  در خصوص بهبود وضعیت اشتغال در حوزه انتخابی برنامه ریزی هایی جهت  اشتغالزایی از طریق نهاد های خیریه و بنیاد های ملی  با تکیه بر اشتغال بانوان بی سرپرست یا بد سرپرست و  جوانان صورت گرفته است.

گلرو ابراز داشت: دولت باید به گونه ای مدیریت و برنامه ریزی کند که باعث  گره انداختن به کار واحد های تولیدی و در نهایت تعطیلی آن ها نشود.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.