دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس اتحادیه مرغ و تخم مرغ سمنان در گفتگو با مرآت:
نابسامانی وضعیت مرغ ربطی به تحریم ندارد/ تولید مرغ سمنان مازاد نیاز استان است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
قاسم ویژه با اشاره به نابسامانی های وضعیت مرغ در کشور گفت: نابسامانی های وضعیت مرغ در استان و در سطح کشور هیچ ربطی به تحریم ندارد.

قاسم ویژه، رئیس اتحادیه مرغ و نخم مرغ سمنان در گفت و گو با خبرنگار مرآت درباره وضعیت مرغ در سطح کشور و استان گفت: گرانی ها و کمبود مرغ در سطح کشور و استان هیچ ربطی به تحریم ندارد و مشکل اصلی عدم مدیریت درست است.

ویژه با اشاره به نوع تحریم ها خاطر نشان کرد: تحریم ها از مدت ها قبل در ایران وجود داشته و حداقل میتوان گفت مرغ هیچ ربطی به  تحریم نداشته و ندارد.

وی با اشاره به مراکز تولید مرغ در استان تصریح کرد: استان سمنان یکی از مهمترین مراکز تولید مرغ است و تولیدی های بسیاری در حال فعالیت هستند و به هیچ وجه تولیدات آنان با کمتر یا بیشتر شدن تحریم ها تغییری نکرده است یا شاید در بحث مدیریت و قیمت تغییراتی را احساس کردند.

رئیس اتحادیه مرغ و نخم مرغ سمنان با بیان اینکه تولید مرغ سمنان مازاد نیاز استان است اظهار کرد: تولیدی های سمنان بیشتر از نیاز مرغ استان تولید دارند و بخش زیادی از این تولیدات به عنوان تولید مازاد به پایتخت ارسال می شود و این نشان دهنده این است که هیچ کمبودی در استان وجود ندارد و این نابسامانی مشکلات مدیریتی است.

ویژه ضمن اشاره به اعتراض تولیدکنندگان مرغ در روز های گذشته بیان کرد: تولیدکنندگان استان به علت کم بودن قیمت فروش در مقابل استانداری اعتراض کردند که این مشکل رفع و الان با وجود قیمت بالای جوجه های یک روزه که با قیمت 6 هزار تومان خریداری می شود تولیدات خود را کاهش نداده اند و وضعیت خوب است.

وی ادامه داد: در بخش مرغ و تخم مرغ، کمبود نداریم و وضعیت به تعادل رسیده است اما حاشیه سود بسیار پایین فروشندگان را ناراضی کرده و اعتراض ما در مجموعه های ذی ربط نتیجه ای نداشته و هنوز این مشکل رفع نشده و مرغ فروشی های استان ناراضی از وضعیت پیش آمده هستند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.