دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

معاون فرماندار:

میامی نیازمند بانک اطلاعاتی بیماران خاص است

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون فرماندار میامی گفت: راه‌اندازی بانک اطلاعاتی در این شهرستان برای پیگیری مشکلات بیماران خاص و تهیه داروهای مورد نیازشان ضروری است.

به گزارش مرآت، عباس طاهران پور در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی، سلامت زنان و خانواده شهرستان میامی در سالن اجتماعات شهید سید کاظم موسوی افزود: دستگاه‌های متولی برای ایجاد بانک اطلاعاتی بیماران خاص شهرستان اقدام و اطلاعات آنان را گردآوری کنند.

وی گفت : باید شرایطی فراهم شود تا مساعدت های لازم برای حمایت مناسب از بیماران عضو کمیته بیماران خاص محقق شود.

معاون فرماندار میامی گفت: کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده به‌لحاظ گستردگی موضوعات، از جلسات حائز اهمیت شهرستان است.

وی با اشاره به اینکه آسیب‌ها و مشکلات اجتماعی فعالیت و تلاش بیشتر در این حوزه ضرورت دارد، ادامه داد: بخشی از مشکلات اجتماعی متأثر از اعتیاد به مواد مخدر است که منجر به فروپاشی کانون خانواده می‌شود.

معاون فرماندار میامی با بیان اینکه حوزه فرهنگ نیازمند توجه بیشتری است، اظهار داشت: دشمنان با شبیخون فرهنگی تلاش می‌کنند تا با اثرگذاری منفی و ایجاد مطالبه‌گری‌های کاذب در حوزه زنان، خانواده‌ها را دچار آسیب کنند.

طاهرانپور گفت: باید از زحمات و تلاش‌های پزشکان و کادر درمان به‌عنوان پیشتازان عرصه سلامت در ایام شیوع ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد.

طاهرانپور گفت: در سال‌های گذشته اقداماتی درخصوص تشکیل انجمن حمایت از بیماران خاص صورت گرفت و امیدواریم با تلاش همگانی بتوانیم شاهد تأسیس این انجمن در شهرستان باشیم.

شهرستان میامی با جمعیتی حدود ۴۰ هزار تن در شرق استان سمنان قرار دارد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.