دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس صمت استان سمنان خبر داد:
معرفی ۵۲ واحد تولیدی سمنان برای دریافت تسهیلات رونق تولید
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از آغاز فرآیند ثبت‌نام تسهیلات رونق تولید سال ۱۴۰۰ در استان با معرفی ۵۲ واحد تولیدی سمنان به بانک‌ها خبر داد.

به گزارش مرآت، علی تشنه‌دل، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان در دویست و هشتاد و نهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور ویدئوکنفرانسی اعضای کارگروه در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: فرآیند ثبت‌نام و پرداخت تسهیلات رونق تولید سال ۱۴۰۰ در استان سمنان آغاز شده است و واحدهای تولیدی متقاضی تسهیلات می‌توانند از طریق سامانه بهین‌یاب نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

وی تصریح کرد: با آغاز فرآیند تسهیلات رونق تولید ۱۴۰۰، در این جلسه با موافقت اعضای کارگروه، ۵۲ طرح صنعتی و کشاورزی جهت دریافت تسهیلات به ارزش حدود ۶۵۰ میلیارد ریال با اشتغال‌زایی جدید ۵۱ نفر به بانک‌های عامل معرفی شدند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان افزود: از مجموع واحدهای معرفی‌شده، ۹ واحد به ارزش ۵۱۴ میلیارد ریال مربوط به بخش صنعت و ۴۳ واحد به ارزش ۱۳۰ میلیارد ریال مربوط به بخش کشاورزی است.

تشنه‌دل ادامه داد: در بخش رفع موانع تولید استان سمنان، تا این جلسه، مشکلات یک هزار و ۲۶۰ واحد تولیدی مشکل‌دار موردبررسی قرار گرفته که در جهت رفع موانع موجود حدود دو هزار و ۶۹۵ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به دستور کار این جلسه اظهار کرد: در این نشست، مشکلات سه واحد تولیدی استان در خصوص امور بانکی و زیربنایی موردبررسی قرار گرفت و در جهت رفع موانع موجود تصمیماتی اتخاذ شد.

تشنه‌دل تأکید کرد: به جهت تحقق شعار سال، دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل در جهت مانع زدایی و رفع مشکلات پیش روی تولید هماهنگی و همکاری لازم با کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان داشته باشند تا بتوانیم به تولید و رونق آن در استان سرعت ببخشیم.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.