شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر بورس منطقه سمنان:

معاملات بورس سمنان از ۲۰ میلیون سهم در هفته فراتر رفت

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر بورس منطقه سمنان گفت: ۲۰ میلیون و ۷۳۴ هزار و ۴۳ سهم به ارزش بیش از ۲۰۳ میلیارد و ۸۲۲ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال هفته گذشته در بورس سمنان داد و ستد شد.

به گزارش مرآت، فاطمه امیرجان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: ۱۲ میلیون و ۸۲ هزار و ۳۷۷ سهم به ارزش بیش از ۱۱۴ میلیارد و ۵۰ میلیون و ۶۹۵ هزار ریال در معاملات هفته گذشته بورس سمنان به خرید اختصاص داشت.

وی بیان کرد: هشت میلیون و ۶۵۱ هزار و ۶۶۶ سهم به ارزش بیش از ۸۹ میلیارد و ۷۷۲ میلیون و ۱۵۴ هزار ریال در همین مدت به فروش رسید.

وی یادآور شد: شاخص کل قیمت سهام در اوراق بهادار کشور در پایان معاملات روز چهارشنبه گذشته ( بیستم مهر ۱۴۰۰) با ۳۸ هزار و ۹۷۱ واحد کاهش به یک میلیون و ۴۳۶ هزار و ۳۵۷ واحد رسید.

امیرجان تصریح کرد: ۵۶ درصد معاملات این بورس در هفته گذشته به خرید و ۴۴ درصد به فروش سهام اختصاص داشت.

مدیر بورس منطقه سمنان با بیان اینکه بازار سرمایه بازاری نیست که کسی بتواند بدون علم و تجربه در آن موفق شود، افزود: سرمایه‌گذاری در بورس کاری تخصصی است و نیاز به آموزش دارد، در غیر این صورت سرمایه‌گذاران با ضرر مواجه می‌شوند.

 ارزش معاملات انجام شده در بازار بورس سمنان در سال ۱۳۹۲ حدود پنج هزار و ۳۶۶ میلیارد ریال بود که اکنون حجم معاملات در بورس نسبت به آن زمان افزایش یافته است.
۱۴ دفتر کارگزاری در شهرستان سمنان، یک دفتر کارگزاری در شهرستان مهدیشهر، ۱۲ دفتر کارگزاری در شهرستان شاهرود، سه دفتر کارگزاری در دامغان و یک دفتر کارگزاری در شهرستان گرمسار برای ارائه خدمات فعال است.

​انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.