دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

سرپرست امور آب شهرستان‌های گرمسار و آرادان:
مشکل آب گرمسار رفع شد/ بازسازی اساسی تاسیسات آبی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرپرست امور آب شهرستان‌های گرمسار و آرادان از رفع مشکل آب رسانی به این شهرستان ها خبر داد و گفت: بازسازی اساسی تاسیسات آبی سیمین دشت در برنامه قرار دارد.

به گزارش مرآت، آیدین دمنیان در جمع خبرنگاران به میزبانی آبفای گرمسار، با اشاره به خسارات سیل اخیر و همچنین مشکلات آب شرب و کشاورزی به سبب ورود سیلاب و کدر شدن آب آشامیدنی در گرمسار و آرادان، توضیح داد: مشکل آب شرب مردم این شهرستان‌ها با تلاش‌های صورت گرفته رفع شد.

وی از قطعی آب کشاورزی به دلیل جاری شدن سیلاب طی روزهای قبل خبر داد و گفت: این معضل خوشبختانه امروز دوشنبه برطرف شد.

سرپرست امور آب شهرستان‌های گرمسار و آرادان با بیان اینکه آب آشامیدنی نیز به اندازه بیش از ۵۰ هزار شاخص ذرات معلق در آب، آلوده شده بود که خوشبختانه این موضوع نیز برطرف شده است، گفت: تلاش برای رفع مشکل آب آشامیدنی نیز در مدت ۴۸ ساعت به نتیجه رسید.

دمنیان با بیان اینکه فعالیت‌های مرمت و بازسازی اساسی تأسیسات بالادست سیمین دشت تداوم دارد، ابراز کرد: توانسته‌ایم خوشبختانه کیفیت آب را به اندازه مطلوب برسانیم.

وی با بیان اینکه پس از وقوع سیلاب عملیات بتن ریزی و مرمت این تأسیسات انجام شد، تاکید کرد: در زمان وقوع سیل توانسته ایم موقتاً آب مورد نیاز مردم را از چاه‌ها تأمین کنیم تا بتوانیم تأسیسات را در بهترین شرایط قرار دهیم.

سرپرست امور آب شهرستان‌های گرمسار و آرادان از اجرای عملیات لایروبی و برنامه ریزی برای وصل آب و جلوگیری از تنش آبی در منطقه خبر داد و گفت: در کنار این موضوعات باید از مردم نیز خواست تا صرفه جویی در مصرف آب را مد نظر قرار دهند.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.