دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
مشارکت پرشور مردم در انتخابات، فشارهای خارجی را کاهش می‌دهد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: معمولاً در هر انتخاباتی که درصد مشارکت بالا بوده، تا مدت‌های زیاد فشارهای خارجی روی کشورمان کم بوده است.

به گزارش مرآت، جعفر قادری ، با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، اظهار داشت: معمولاً در هر انتخاباتی که درصد مشارکت بالا بوده، تا مدت‌های زیاد فشارهای خارجی روی کشورمان کم بوده است.

وی بیان کرد: در واقع، میزان مشارکت مردم در انتخابات در طول سال‌های مختلف مبنایی برای محاسبات دشمنان ما بوده است و در انتخاباتی که میزان مشارکت مردم بالا بوده است تا مدت‌های طولانی کشورمان از هر فشار و تلاطم کشورهای خارجی در امان بوده است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: علاوه بر این، در انتخابات میزان مقبولیت نظام و تعهد مردم به نظام جمهوری اسلامی و انقلاب کاملاً مشخص می‌شود و هر چقدر مشارکت مردم بیشتر باشد، نشان‌دهنده مقبولیت و پذیرش بیشتر نظام از سوی مردم است.

قادری ادامه داد: بر این اساس، ضروری است که مردم حضور پرشوری در عرصه انتخابات داشته باشند و البته نوع انتخاب مردم هم مسئله‌ای بسیار مهم است و مردم باید فردی کارآمد و اصلح را انتخاب کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از سوی دیگر، رئیس جمهور آینده حتماً باید ارتباط خود با مردم را حفظ کند و از پشت شیشه ماشین خود نظرسنجی نکند و به مردم احترام بگذارد. در این صورت، وی می‌تواند مشکلات مردم را از نزدیک ببیند و راهکاری را برای رفع آن در نظر بگیرد.

قادری اظهار داشت: قطعاً مردم انتقاداتی را به عملکرد مسئولان به ویژه در دستگاه اجرایی کشور دارند و بسیاری از معضلات و مشکلاتی که الان در کشور وجود دارد، به عملکرد ضعیف رئیس جمهور و دولتمردان بازمی‌گردد اما مردم باید فردی توانمند و انقلابی را انتخاب کنند تا مشکلات کشور را حل کند.

وی گفت: اهمیت تعیین سرنوشت مردم از سوی خودشان ایجاب می‌کند که در انتخاب خود نهایت دقت و وسواس را به خرج دهند و فردی را انتخاب کنند که شایسته پست حساس ریاست جمهوری باشد.

قادری تاکید کرد: ما نمی‌توانیم فردی را به عنوان رئیس جمهور خود انتخاب کنیم که در شأن این پست و جایگاه نباشد و بعد انتظار تحول و پیشرفت کشور را از وی داشته باشیم. از سوی دیگر، نباید مسیر رئیس جمهور از مسیر ملت جدا باشد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رئیس جمهور باید در جهت حفظ آرمان‌ها، اصول و باورهای مردم و حل مسائل و مشکلات آنان حرکت کند و مردم هم باید بدانند که ما هر چیزی را که بکاریم، همان را درو می‌کنیم و نباید انتظار داشته باشیم که اگر انتخابمان بد باشد، شاهد نتیجه‌ای مثبت در جامعه و رفع مشکلات باشیم.

منبع: مهر

انتهای پیام

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.