شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس پلیس راه استان سمنان:    

مردم از سفرهای غیرضروری بپرهیزند

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: همه جاده‌های این استان لغزنده است و مردم تا حد امکان از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

به گزارش مرآت؛ سرهنگ تقی کبیری روز جمعه با بیان لغزندگی تمامی جاده های استان، به رسانه ها اظهار داشت: مردم از سفرهای غیرضروری به خصوص در شب‌ها بپرهیزند و در صورت الزام به سفر، رعایت فاصله طولی، نکات ایمنی وسیله نقلیه، به همراه داشتن سوخت کافی و وسایل گرمایشی مطمئن را مد نظر داشته باشند.

کبیری اظهار داشت: به همراه داشتن زنجیرچرخ در جاده های استان سمنان الزامی است. 

وی ادامه داد: در محورهای شهمیرزاد و گردنه خوش ییلاق محدوده توسکستان بارش برف گزارش شده است و به علت شرایط بارندگی، از تردد کشنده‌ها و تریلی‌هایی بیش از پنج محور در استان سمنان جلوگیری می‌ شود. 

کبیری تصریح کرد: رانندگان در صورت اعلام انسداد مسیرها با ماموران پلیس راه همکاری لازم را داشته باشند.

هواشناسی برای روزهای پنجشنبه تا شنبه هشدار نارنجی همراه کولاک، باد شدید و بارش باران و برف اعلام کرد و احتمال اختلال در ترددها در محورهای مواصلاتی از دیگر هشدارهای هواشناسی سمنان بود. 

به گزارش ایرنا، کل راه‌های حوزه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان ۱۲۰۰ کیلومتر راه روستایی و ۸۱۶ کیلومتر آزادراه و بزرگراه است.

 ۱۱ پاسگاه پلیس راه در جاده‌های استان مستقر است و ۳۰ کیلومتر آزادراه، ۶۶۰ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۶ راه اصلی، ۵۶۴ کیلومتر راه فرعی و ۲۱۳۷ راه روستای در استان وجود دارد. 

​انتهای پیام/
ایرنا  

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.