دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

اعضای ستاد انتخاباتی رئیسی در استان سمنان در گفتگو با مرآت:
مراقب فریب جدید جریان غرب گرا باشید/ قشر سرمایه دار محبوب جریان نئولیبرال
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
اعضای شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در استان سمنان گفتند: جبهه اصلاحات و دولت فعلی پیرو نظام سرمایه داری در دنیا هستند و قشر متوسط و ضعیف در این دولت ها هیچ جایگاهی ندارند.

به گزارش خبرنگار مرآت؛ علیرضا عموزاده رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در استان سمنان و همت هادیان رئیس ستاد انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان در نشست خبری به میزبانی مرآت در محل این خبرگزاری حضور یافتند و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در استان سمنان با اشاره به تفکرات نئولیبرالی نظام های سرمایه داری در دنیا گفت: آمریکا و فرانسه و تمام حکومت های پیرو نظام سرمایه داری به دنبال حفظ طبقه مرفه جامعه هستند و برای بهبود وضعیت طبقه متوسط و ضعیف هیچ اقدامی انجام نمی دهند، به طور مثال مکرون رئیس جمهور فرانسه صراحتا اعلام کرده که باید از مردم فقیر مالیات گرفت و به سرمایه داران داد و تنها از این طریق می توان آنها را حفظ کرد.

عموزاده در ادامه افزود: در داخل کشور نیز جبهه اصلاحات پیرو همین مکتب است و آنها برای ساخت کشور و ایجاد زیر ساخت های  تاسیاتی و بهداشتی و مسکن هیچ اقدامی انجام نداده اند و وزیر راه و شهرسازی با افتخار می گوید در کارنامه کاری خود ساخت یک واحد مسکن را هم ندارد.

این کارشناس سیاسی تصریح کرد: اینکه افرادی با در آمدهای میلیاردی فرار مالیاتی دارند و کارمندان قبل از دریافت حقوق مالیات آنها کسر می شود، نشان ازامتداد همین تفکر بربدنه دولت کنونی دارد و باید بدانیم در این مکتب فقیر هر روز فقیرتر و ثروتمند، ثروتمندتر می شود.

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

مراقب فریب تازه جریان غرب گرا باشید

عموزاده با بیان اینکه جریان غرب گرا دوباره به دنبال فریب مردم است، اذعان کرد: برخی نامزدهای فعلی قرابت فکری آنها با دولت کنونی کاملا مشخص است و تنها می خواهند با عناوین دیگر و حاشیه سازی با پرداختن به مسائلی مانند حجاب و کنسرت ها و آزادی جوانان از اصل موضوع فرار کنند.

وی در پاسخ به شبهات ایجاد شده درفضای مجازی مبنی بر مهندسی انتخابات و رئیس جمهوری انتصابی نه انتخابی، توضیح داد: در طول 42 سال پس از انقلاب اسلامی همواره به کشور این تهمت ها وارد شده و این موضوع تازه ایی نیست و از طرف دیگر اگر این چنین است این همه تلاش رسانه های غربی برای تخریب چهره آیت االه رئیسی باید بی ثمر باشد در حالی که آنها می دانند رای مردم تعیین  کننده است.

عموزاده ابراز کرد: ازطرف دیگر جریان غرب گرا در این 8 سال هیچ اقدامی موثری انجام نداده به همین جهت اقبال مردم به آقای رئیسی زیاد است و همچنین  مکانیسم و قوانین برگزاری انتخابات هم در کشور هیچ تغییری نکرده پس بیان این موارد بی معنا است.

رئیس ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی از ایجاد شیوه های جدید تبلیغاتی در این ستادها خبر داد و گفت: متخصصین و کارشناسان مجرب به صورت خود جوش در کارگروه های تخصصی در حال بحث و بررسی و احصاء پیرامون مشکلات استان هستند.

عموزاده با اشاره به تاکید آقای رئیسی در رعایت اخلاق در تبلیغات اظهار کرد: این کاندید اخلاق گرا به دلیل جلوگیری از اسراف بارها خواستار آن بودند که پوستر ها و تبلیغات محیطی انجام نگیرد و هزینه آن در امورخیریه صرف شود و قابل ذکر است تا کنون ستاد رسمی ابراهیم رسمی هیچ پوستری و بنری در استان نصب نکرده است.

وی با اشاره به شایعات کناره گیری رئیسی به نفع جلیلی بیان کرد: آقای رئیسی تا آخر انتخابات خواهد ماند و به نفع کسی کناره گیری نخواهد کرد.

8 سال امید مردم در دولت تدبیر و امید نا امید شد

همت هادیان رئیس ستاد انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان  نیز در این نشست گفت: رئیس جمهورفعلی در زمان انتصاب خود قسم جلاله یاد کرده بود که اگر مطمئن نبودم نمی توانم مشکلات کشور را حل کنم وارد این عرصه نمی شدم و ما پس از 8 سال شاهد این اوضاع در کشور هستیم.

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: 8 سال امید مردم ناامید و تدبیر دولت در اقتصاد و معیشت و بورس کاملا نمایان شد؛ به طوری که خودشان نیز برای این موضوع به نوعی  اعتراف کردند که تنها 30درصد مشکلات کشور از قبل تحریم هااست.

هادیان خاطر نشان کرد: آیت الله رئیسی  در قوه قضائیه با راه اندازی چرخ صنعت امید را در دل ها زنده کرده و انشاءالله مردم با انتخاب اصلح و حضور حداکثری در پای صندوق رای باعث ایجاد تحول در کشور شوند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.