دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان:
متخلفان کالا و خدمات استان سمنان ۱۷۲ میلیارد ریال جریمه شدند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان گفت: متخلفان در بخش کالا و خدمات استان سمنان ۱۷۲ میلیارد و ۱۸۴ میلیون و ۱۳۷ هزار ریال در طی بازرسی‌ها در سال گذشته جریمه شدند.

به گزارش مرآت، رضا محمدی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: گران‌فروشی، درج نکردن قیمت، خرید و فروش بر خلاف ضوابط، عرضه خارج از شبکه و نگهداری و فروش کالای قاچاق مهم‌ترین تخلف‌های صنفی در بخش کالا و خدمات را تشکیل می‌دهد.

وی اضافه کرد: بیشترین پرونده‌های تشکیل شده در زمینه تخلف در اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان سمنان در سال گذشته مربوط به بخش کالا و خدمات است.

محمدی ادامه داد:  بازرسان تعزیرات در بخش کالا بر واحدهای صنفی عرضه کننده محصولات مانند  نان، میوه و سبزی و در بخش خدمات بر واحدهایی مانند تعمیرگاه‌ها و رستوران‌ها نظارت می‌کنند.

وی بیان کرد: هفت هزار و ۵۲۰ فقره پرونده در زمینه تلخف‌های صنفی مربوط به بخش کالا و خدمات در تعزیرات حکومتی استان سمنان در سال گذشته تشکیل و منجر به جریمه ۱۷۲ میلیارد و ۱۸۴ میلیون و ۱۳۷ هزار ریالی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان تصریح کرد:  هدف از جریمه واحدهای صنفی متخلف ایجاد عامل بازدارنده از تخلف، حمایت از حقوق مصرف‌کننده و حفظ آرامش بازار است و اگر واحدهای صنفی متخلف از پرداخت جریمه امتناع کنند در اقدامات بعدی نسبت به پلمب آن‌ها اقدام می‌شود.

وی تاکید کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و افزایش قیمت در برخی کالاها و سودجویی برخی افراد در احتکار برخی کالاهای مورد نیاز مردم نظارت بر بازار و رسیدگی به پرونده های تخلف با دقت و سرعت در حال انجام است تا متخلفان به جزای کار خود برسند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان گفت: بازرسان اداره کل تعزیرات حکومتی استان سمنان با نظارت‌های مستمر و افزایش نظارت‌ها در شرایط فعلی برای حفظ آرامش بازار، ثبات قیمت‌ها و حفظ حقوق مصرف کننده تلاش می‌کنند.

به گزارش ایرنا، شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده تخلف، موارد را در سریع‌ترین زمان ممکن به ادارات صنعت، معدن و تجارت و بخش بازرسی اداره‌کل تعزیرات حکومتی گزارش دهند تا تخلف مورد نظر در شعب تعزیرات حکومتی رسیدگی شود.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.